Skocz do zawartości
Forum

Odmładzanie się tu i ówdzie


Gość Grzanka82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dadźbóg

akurat błona to kompletnie nie ma z tym zabiegiem nic wspólnego bo chodzi - jak nazwa wskazuje - o pochwę i nic więcej. To działa na zasadzie takiej, że dąży do obkurczenia i odbudowy błony śluzowej. Żeby była elastyczna przy mniejszej objętości. Nie wiem jakie są różne sposoby na ten zabieg, bo czytałam tylko o laserze, podobno efekty zniewalające ale nie z dnia na dzień, tylko po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza

a czy takie zabiegi bolą, to wymaga leżenia w szpitalu? bo ja mam dość wymagającą pracę w małym biurze, w którym każde ponadprogramowe wolne sprawia ogromną trudność i obawiam się, że ciężko byłoby mi się normalnie zebrać na takie wolne i zrezygnować z odpoczynku urlopowego na rzecz operacji :(

Odnośnik do komentarza
Gość FrywolnaKaśka

z tego co wiem to nie wymagają leżenia w szpitalu bo tam się niczego nie tnie. co do bólu nie pytałam, ale znajoma znajomej była na takim zabiegu i wiem, że była z efektów bardzo zadowolona, też miała laserem to robione, w częstochowie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie odmładzałam sie w tamtch okolicach intymnych choc też nad tm myslałam . Ja na chwilę obezna jestem po wamprzym liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopylkowego w Dzięgielewska Instytut Oka. Mam poprawione okolic oczu , szyji , czoła ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kretkaczerwona

W sensie waginoplastyki? Jeśli tak to ja gorąco polecam. Zdecydowałam się po 3 porodach. Zabieg miałam w orthosie pod Wrocławiem, praktycznie żadnych dolegliwości później. Szybko doszłam do siebie, no i efekty są takie, jakich oczekiwałam.

Odnośnik do komentarza
Gość LifeisIncredible

Waginoplastyka to w dużym skrócie ujędrnienie ścian pochwy i ew. naprawa innych objawów, np. obniżenie narządu rodnego. Pryz waginoplastyce często leczy się tez wysiłkowe nietrzymanie moczu. Na zabiegi kierują ginekolodzy albo urolodzy. Polecam dr Macieja Zalewskiego z Wrocławia. Klinika Orthos.

Odnośnik do komentarza

Sama się na to zdecydowałam Po porodzie czułam się luźna, poza tym miałam problemy z powodu tego, ze mnie źle zszyli. Przez to współżycie nie było przyjemne i unikałam go.Cierpieliśmy zarówno ja jak i mąż.

Na zabieg zapisałam się do tej kliniki w Krakowie
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ginekologia-estetyczna/

Klinika ta specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Osobisćie jestem bardzo zadowolona z efektu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...