Forum Chirurgia plastyczna

Odmładzanie się tu i ówdzie

~Grzanka82

~Grzanka82

Dziewczyny, kobiety, powiedzmy że tylko z ciekawości ;) bo póki co jest to dopiero kiełkujący we mnie pomysł. Na czym polega zabieg odmładzania pochwy? To chodzi o odnowienie błony czy coś jeszcze?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dadźbóg

~dadźbóg

akurat błona to kompletnie nie ma z tym zabiegiem nic wspólnego bo chodzi - jak nazwa wskazuje - o pochwę i nic więcej. To działa na zasadzie takiej, że dąży do obkurczenia i odbudowy błony śluzowej. Żeby była elastyczna przy mniejszej objętości. Nie wiem jakie są różne sposoby na ten zabieg, bo czytałam tylko o laserze, podobno efekty zniewalające ale nie z dnia na dzień, tylko po jakimś czasie.

~zool

~zool

a czy takie zabiegi bolą, to wymaga leżenia w szpitalu? bo ja mam dość wymagającą pracę w małym biurze, w którym każde ponadprogramowe wolne sprawia ogromną trudność i obawiam się, że ciężko byłoby mi się normalnie zebrać na takie wolne i zrezygnować z odpoczynku urlopowego na rzecz operacji :(

~FrywolnaKaśka

~FrywolnaKaśka

z tego co wiem to nie wymagają leżenia w szpitalu bo tam się niczego nie tnie. co do bólu nie pytałam, ale znajoma znajomej była na takim zabiegu i wiem, że była z efektów bardzo zadowolona, też miała laserem to robione, w częstochowie.