Forum Chirurgia plastyczna

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Gosia Patron

Gosia Patron

Witam,poszukuję lek.chirurga plastyka z woj.pomorskiego. specjalizującego się w powiększaniu piersi własnym tłuszczem i nadaniu obwisłym piersiom kształtu(podniesieniu) .2 lata temu zdecydowałam się na odchudzanie pod okiem dietetyka.Schudłam 30 kg,niestety piersi są absolutnie nie do zaakceptowania przeze mnie.?Czy któraś z Was wykonywała taką operację.Proszę się podzielić doświadczeniami.Gosia

180025 gosia-patron Kobieta, 41 lat, Gdynia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

deynym

deynym

Cześć ,
Ja wybieram się na liposukcję Vaser lipo to jest metoda że odsysam tłuszcz z brzucha a potem on idzie w piersi

184062 deynym Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Monika kiełek

~Monika kiełek

nie jestem do końca przekonana czy to się sprawdza, słyszałam że ten tłuszcz własny szybko się wchłania. Ja jestem po operacji piersi, wszystko się już zagoiło i efekt jest lepszy niż oczekiwałam, piękne, duże jędrne piersi. A operację robiłam w Łodzi u doktor Żukowskiej

~Majestic

~Majestic

Ja zrobiłam ten zabieg nie cały rok temu i jestem bardzo zawiedziona. Piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru mało tego mam jeszcze brzydki luźny brzuch po liposukcji. Ciężko pogodzić się z faktem że mam takie ciało na własne życzenie.

~Ambria

~Ambria

Najlepsza opcja to operacja powiększająca piersi z użyciem implantów anatomicznych lub okrągłych. Dobrej jakości implanty oraz sumiennie wykonany zabieg miałam w klinice Chęciński w Warszawie. Serdecznie polecam skoro już chcesz podjąć taka decyzje, wybieraj jedynie te dobre kliniki.

~Łaniaki

~Łaniaki

No właśnie ja też nie do końca jestem przekonana. Ja powiększyłam piersi w klinice dr Olender - właśnie ona dobrała mi anatomiczne implanty, które wyglądają bardzo naturalnie. Naprawdę ładnie wyglądają:)

~Lula22

~Lula22

ja jakoś tego nie widzę... a jak schudniesz to przecież ten tłuszcz spalisz... nie lepiej implanty? Ja powiększyłam piersi implantami mentor i to wygląda naturalnie (bo wybrałam implanty anatomiczne CPG 332). No i mam pewność, że mi to nie "spadnie" ;)

~Silmarina

~Silmarina

Ja zdecydowałam się na zabieg..... Bałam się implantów, poza tym widziałam, ze zdarzają sie powikłania. Chciałam bardziej dopasować piersi symetrycznie do siebie bo jedna pierś była innej wielości niż druga. No i miałam z tego powodu najwieksze kompleksy. Lekarz równiez doradził mi, ze w moim przypadku będzie to najlepsza opcja.... Powiększałam piersi tutaj w klinice w Katowicach:
https://klinikamagnuccy.pl/piersi-implanty-lifting-przeszczep-tluszczu/

Polecam, bardzo szybko wróciłam do siebie.

~lena48x

~lena48x

miałam wątpliwości co do implantów, dlatego postanowiłam, że na początek dr Boligłowa zrobi mi zabieg z wykorzystaniem mojego własnego tłuszczu. Jestem bardzo zadowolona, bo zyskałam jeszcze szczuplejszą sylwetkę :)

~AniaKak

~AniaKak

ja też bałam się implantów, alee zmieniłam zdanie. dr Bieńkowski z Bydgoszczy od początku dostosoewał odpowiednia metodę na powiekszenie mojego biustu. chociaz bardzo upieralam sie też na tluszczu to ostatecznie wybrałam implanty motiva i powiem wam, że nie załuję ,, bo się do nich przekonałam. nie czuje, że je posiadam, wyglądają naturalnie, w dotyku tez są jak normalna pierś. Myślę, że dużo zależy od lekarza - ja jestem wdzieczna, że trafiłam na doswiadczonego doktora, który wyjasnił co i jak :)