Forum Chirurgia plastyczna

Powiększenie piersi własnym tłuszczem

Gosia Patron

Gosia Patron

Witam,poszukuję lek.chirurga plastyka z woj.pomorskiego. specjalizującego się w powiększaniu piersi własnym tłuszczem i nadaniu obwisłym piersiom kształtu(podniesieniu) .2 lata temu zdecydowałam się na odchudzanie pod okiem dietetyka.Schudłam 30 kg,niestety piersi są absolutnie nie do zaakceptowania przeze mnie.?Czy któraś z Was wykonywała taką operację.Proszę się podzielić doświadczeniami.Gosia

180025 gosia-patron Kobieta, 40 lat, Gdynia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

deynym

deynym

Cześć ,
Ja wybieram się na liposukcję Vaser lipo to jest metoda że odsysam tłuszcz z brzucha a potem on idzie w piersi

184062 deynym Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Monika kiełek

~Monika kiełek

nie jestem do końca przekonana czy to się sprawdza, słyszałam że ten tłuszcz własny szybko się wchłania. Ja jestem po operacji piersi, wszystko się już zagoiło i efekt jest lepszy niż oczekiwałam, piękne, duże jędrne piersi. A operację robiłam w Łodzi u doktor Żukowskiej

~Majestic

~Majestic

Ja zrobiłam ten zabieg nie cały rok temu i jestem bardzo zawiedziona. Piersi wróciły do poprzedniego rozmiaru mało tego mam jeszcze brzydki luźny brzuch po liposukcji. Ciężko pogodzić się z faktem że mam takie ciało na własne życzenie.

~Ambria

~Ambria

Najlepsza opcja to operacja powiększająca piersi z użyciem implantów anatomicznych lub okrągłych. Dobrej jakości implanty oraz sumiennie wykonany zabieg miałam w klinice Chęciński w Warszawie. Serdecznie polecam skoro już chcesz podjąć taka decyzje, wybieraj jedynie te dobre kliniki.

~Łaniaki

~Łaniaki

No właśnie ja też nie do końca jestem przekonana. Ja powiększyłam piersi w klinice dr Olender - właśnie ona dobrała mi anatomiczne implanty, które wyglądają bardzo naturalnie. Naprawdę ładnie wyglądają:)

~Lula22

~Lula22

ja jakoś tego nie widzę... a jak schudniesz to przecież ten tłuszcz spalisz... nie lepiej implanty? Ja powiększyłam piersi implantami mentor i to wygląda naturalnie (bo wybrałam implanty anatomiczne CPG 332). No i mam pewność, że mi to nie "spadnie" ;)