Forum Chirurgia plastyczna

Kto może podawać kwas hialuronowy?

Dośka ;3

Dośka ;3

Witam. Nie długo mam mieć podawany kwas hialuronowy, chciałam spytać czy kwas może, podać tylko lekarz? Czy jest to skuteczne leczenie? I czy to bardzo boli? Z góry dziękuje :)

179689 doska-3 Kobieta, 19 lat, Chrzanów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sa ra

~sa ra

Raczej kwas musi być wstrzyknięty dość precyzyjnie, więc powinien to robić lek. med. Marzena lub
Specjalista chirurgii ogólnej.

~sylwia77

~sylwia77

Odpowiednio wstrzyknięty kwas nie powoduje żadnych bruzd czy zmiany owalu twarzy. O to nie ma co się martwić! Kwas hialuronowy jest substancją wchłanialną i nie pozostawia żadnych zmian. I to jest najważniejsze! kwas świetnie nawilża skórę. Ale fakt zabieg musi być wykonany w profesjonalnym salonie, przez co jest w 100% bezpieczny i przynosi oczekiwane moim zdaniem efekty!

~anka123.123

~anka123.123

a to można nawet samemu sobie wstrzyknąć serio? Poprosze o tutorial :)

~AdaAkerman

~AdaAkerman

Ja nie wyobrażam sobie iść do kosmetyczki na kwasy, na takie zabiegi chodzę do CZS, tam przyjmują sami wykwalifikowani lekarze więc nie boję się, że zrobią mi krzywdę.

~Tyska t

~Tyska t

Robiłam sobie w tym tygodniu kwas hialuronowy u pani doktor w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona. Miałam zapadnięty obszar pod dolnymi powiekami i teraz wreszcie nie widać takiego fioletowego odcienia i wyglądam jakbym się wreszcie wyspala.

~malwin.na

~malwin.na

Najlepiej wybrać się do dyplomawanego lekarza, która zna się na swoim fachu. Ja mam zaufany gabinet medycyny estetycznej Dream-Med. Pracuje tam bardzo sympatyczna Pani, która jest niezwykle staranna i dokładna w swojej pracy. Powiększałam już u nich usta - efekt jest super bo wyglądają jak naturalne i dodatkowo robiłam jeszcze makijaż permanentny brwi. Jestem mega zadowolona.

~jokoona

~jokoona

No juz widziałam efekty botoksu jak jakas kosmetyczka wykonywała. Lepiej uważać , nie oszczędzac na zabiegu a znaleśc sprawdzoną klinike. Osobiście polecam Humana Medica Omeda w Białymstoku i dr Dorotę |Żukowską. Od lat u niej botoks wstrzykuję

~Iga Lisowska

~Iga Lisowska

Botoks to jest botoks a kwas hialuronowy to kwas. I zdecydowanie wolę kwas. Takie coś wstrzykuje lekarz. Ja miałam styczność z kwasem hialuronowym Restylane Kysse, ale miałam nim powiększane usta i oczywiście aplikował mi go lekarz.

~Katarzyna55

~Katarzyna55

Mi również aplikował lekarz , także preparat Restylane, z tym że ja miałam wypełniane zmarszczki na czole oraz kurze łapki ;)

~Wujna

~Wujna

Lekarz, tylko o ile pamiętam. Restylane miałam wypełniane zmarszczki- efekt? naturalny, bez skutków ubocznych.

Gabrielle245

Gabrielle245

Mi moja pani kosmetolog, do której chodzę od wielu lat ma właśnie wstrzyknąć mi kwas hialuronowy bo mam problem ze zmarszczkami, ogólnie moja cera jest w opłakanym stanie. Zabieg ten zasugerowała mi po wcześniej wykonanej komputerowej analizie skóry twarzy. Urządzenie Lumiscan wykazało, że oprócz zmarszczek mam jeszcze problem z plamami pigmentacyjnymi, ale głównym moim celem jest pozbycie się w pierwszej kolejności zmarszczek.

212170 gabrielle245 Mężczyzna, 26 lat, Wrocław
~VaganovaA

~VaganovaA

Plamy pigmentacyjne miała moja mama. Co podawania kwasu hmmm. Mi akurat podawał lekarz, miałam wypełnianie zmarszczek Restylanem. Bardzo zmarszczki zostały wypełnione wokół oczu. Co do kosmetologa, to tez chyba może aczkolwiek ostatnio chyba weszła jakas nowa ustawa, że będą zabiegi, które może wykonywać tylko lekarz.