Forum Chirurgia plastyczna

Kto może podawać kwas hialuronowy?

Dośka ;3

Dośka ;3

Witam. Nie długo mam mieć podawany kwas hialuronowy, chciałam spytać czy kwas może, podać tylko lekarz? Czy jest to skuteczne leczenie? I czy to bardzo boli? Z góry dziękuje :)

179689 doska-3 Kobieta, 18 lat, Chrzanów

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~sa ra

~sa ra

Raczej kwas musi być wstrzyknięty dość precyzyjnie, więc powinien to robić lek. med. Marzena lub
Specjalista chirurgii ogólnej.

~sylwia77

~sylwia77

Odpowiednio wstrzyknięty kwas nie powoduje żadnych bruzd czy zmiany owalu twarzy. O to nie ma co się martwić! Kwas hialuronowy jest substancją wchłanialną i nie pozostawia żadnych zmian. I to jest najważniejsze! kwas świetnie nawilża skórę. Ale fakt zabieg musi być wykonany w profesjonalnym salonie, przez co jest w 100% bezpieczny i przynosi oczekiwane moim zdaniem efekty!

~anka123.123

~anka123.123

a to można nawet samemu sobie wstrzyknąć serio? Poprosze o tutorial :)

~AdaAkerman

~AdaAkerman

Ja nie wyobrażam sobie iść do kosmetyczki na kwasy, na takie zabiegi chodzę do CZS, tam przyjmują sami wykwalifikowani lekarze więc nie boję się, że zrobią mi krzywdę.

~Tyska t

~Tyska t

Robiłam sobie w tym tygodniu kwas hialuronowy u pani doktor w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona. Miałam zapadnięty obszar pod dolnymi powiekami i teraz wreszcie nie widać takiego fioletowego odcienia i wyglądam jakbym się wreszcie wyspala.