Skocz do zawartości
Forum

Dość odtłuszczone uda i pośladki z dość widocznym cellulitem


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pracuję w krajach, gdzie trudno o pomoc medyczną, a co dopiero medycynę estetyczną. Dlatego mam pytanie, czy istnieje zabieg "cud", które podczas 1 wizyty może zniwelować mój mankament odziedziczony po mamie- dość otłuszczone uda i pośladki z dość widocznym cellulitem z przodu i z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Gość lenka_ka

też słyszałam dobre opinie o Body- Jet. Tylko czy to jest na tyle bezpieczne, że nie ma konsekwencji i nie wraca się do punktu początkowego? Gdzie przyjmuje zaufany lekarz? Może ktoś polecić, kto jest już po wszystkim przynajmniej z rok czasu?

Odnośnik do komentarza
Gość Monikapalczyn

Ja jestem typowa gruszka, z tluszczem nagromadzonym na pupie I udach I niestety mam tez tendencje dp gromadzenia wody I cellulitu. Domowe metody jakos nie dawaly rady wiec skorzystalam z terapii u specjalisty. Zapropojowano mi zabieg VelaShape na uda I posladki. Mialam 4 zabiegi co 10 dni, do tego 3 litry wody dziennie, zdrowa dieta I duzo ruchu. Teraz po miesiacu od ost zabiegu widze roznice, mam mniej tluszczu, jedrna skore I praktycznie niewidoczny cellulit. Wiadomo,ze same zabiegi cudow nie zrobia jak sie nie znieni trybu zycia. Trafilam do fajnego miejsca, kliniki Dr Legrand o ktorej przeczytalam tutaj na forum I moge polecic to miejsce. Fajna ekipa I dobre rezultaty zabiegow.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam, że w klinice Chęciński w Warszawie robią skuteczne zabiegi. Może tam się dopytaj? Z cała pewnością musisz to skonsultować z lekarzem, to nie podlega dyskusji. Nikt nie będzie w stanie tobie powiedzieć, czy da radę cos zrobić czy też nie. Zabiegi sa różne, dobiorą la ciebie to indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycjabukowska

Ja korzystałam z zabiegów lipolizy iniekcyjnej u pani doktor w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie nie mam brzyczesow z którymi się męczyłam od lat i mogę założyć krótkie spodenki. Zabiegi nie były przyjemne ale warte efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeden zabieg na pewno nie wystarczy ale myślę, że po dwóch na pewno będą widoczne efekty. Ja korzystam z zabiegów w CMD w Warszawie, właśnie otwierają nową placówkę na Pradze więc się przeniosę, bo mam bliżej i pewnie dzięki temu będę stałą bywalczynią :D Ze swojej strony mogę polecić Ci endermologię i kriolipolizę :)

Odnośnik do komentarza

Moja siostra miała pół roku temu zabieg i przyznam szczerze, że odmieniło to znacznie jej życie. Kinga miała znieczulenie miejscowe, więc normalnie spożywała napoje i posiłki a do tego też zrobili jej badania: morfologia oraz krzepliwość krwi, badanie układu sercowego, oddechowego i krwionośnego w celu wykluczenia przeciwwskazań. To chyba standard jak czytam. Kilka badań, ale bardzo dobrze, bo przy okazji miała szybki przegląd stanu zdrowia. Mówi, że nie spodziewała się tak profesjonalnego podejścia Pani dr Majcherczyk z gabinetu Dream-Med. Żadnych powikłań a siostra stała się nie do poznania... pewniejsza siebie i bardziej kobieca :)

Odnośnik do komentarza
Gość Gametina

Miałam podobnie jak Ty. Któregoś dnia postanowiłam się wziąć za siebie i postanowiłam sie odchudzić. Schudłam jednak miałam problem z pozbyciem się tłuszczu z okolic ud oraz z brzucha. Bez znaczenia ja bardzo bym sie wysiliła to miałam cellulit i tłuszcz siedział nieruszony.

Pomogły dwie rzeczy
lipoliza iniekcyjna
oraz konsultacja u dietetyka (dostałam nową dietę)
Chodziłam do Arte Clinic w Gliwicach: https://arteclinic.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...