Forum Chirurgia plastyczna

Dość odtłuszczone uda i pośladki z dość widocznym cellulitem

~a...l

~a...l

Witam. Pracuję w krajach, gdzie trudno o pomoc medyczną, a co dopiero medycynę estetyczną. Dlatego mam pytanie, czy istnieje zabieg "cud", które podczas 1 wizyty może zniwelować mój mankament odziedziczony po mamie- dość otłuszczone uda i pośladki z dość widocznym cellulitem z przodu i z tyłu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~barka l

~barka l

hmmm... najlepiej gdybyś udała się do dobrego lekarza, który zdiagnozuje stopień zaawansowania cellulitu i sposób liposukcji. Podobno jedną z najlepszych metod jest Body-Jet.

~lenka_ka

~lenka_ka

też słyszałam dobre opinie o Body- Jet. Tylko czy to jest na tyle bezpieczne, że nie ma konsekwencji i nie wraca się do punktu początkowego? Gdzie przyjmuje zaufany lekarz? Może ktoś polecić, kto jest już po wszystkim przynajmniej z rok czasu?

~ma.gosia

~ma.gosia

czytałam sporo o tej metodzie, bo mnie bardzo zainteresowała. Podobno trzeba później się pilnować, żeby po jakimś czasie znów nie odłożyć się tłuszcz w to samo miejsce skoro są predyspozycje.

kaska_32

kaska_32

Predyspozycje predyspozycjami, ja w to nie wierzę, znaczy no może ktoś ma lepszą przemianę materii i nawet jak je burgery, to mu się tłuszcz nie odkłada, ale dieta i brak ruchu najbardziej na to wpływają, więc można zrobić zabieg za kupę kasy, a potem jeść śmieciowo i szybko wróci.

200578 kaska-32 Kobieta, 33 lata, Łódź