Forum Chirurgia plastyczna

Czy na pierwszej wizycie można wykonać botoks?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~linka p

~linka p

Moim zdaniem pierwsza wizyta to konsultacja oraz przygotowanie, czyli rozmowa o zabiegu. Ważne jest alby wybrać właśnie takiego lekarza, który doradzi tobie co najlepiej zrobić i czym :) Ja miałam na drugiej wizycie, ale pewnie to sprawa indywidualna.

~mari77

~mari77

a gdzie miałaś robiony? zadowolona jesteś? Polecasz konkretnego lekarza??

~da.da

~da.da

jak ja byłam zdecydowana i poszłam do gabinetu medycyny estetycznej to miałam na pierwszej wizycie :)

~Ewelina09q

~Ewelina09q

Ja jak byłam w kłonicę dr legrand to miałam najpierw u pani doktor konsultacje a potem od razu zabieg. Robiłam sobie botox między brwiami i jestem bardzo zadowolona bo wreszcie nie mam takiej groźnej buzi.

~SaraSa

~SaraSa

Moja pierwsza wizyta była spotkaniem konsultacyjnym, Pani Doktor Goryń-Wiśniewska(polecam!) rozmawiała ze mną o przygotowaniach do zabiegu, wskazaniach i przeciwwskazaniach, natomiast na drugiej wizycie miałam robiony zabieg w CMD(lifting twarzy przy użyciu nici z haczykami), tak więc szczerze mówiąc nie wiem jak jest w przypadku botoxu, może po prostu zadzwoń do kliniki i zapytaj?

~ta_mar33

~ta_mar33

hmmm... wiesz jak to jest z gabinetami nie tylko medycyny estetycznej. Najlepiej zrobić wywiad środowiskowy o konkretnym lekarzu. Sam zabieg jest mało skomplikowany, ale ryzyko zawsze ... więc najlepiej lepiej wybrać sprawdzony gabinet. W Łodzi korzystałam usług z lek. med. Marzeny Majcherczyk - Specjalisty chirurgii ogólnej, która cieszy się dużym zaufaniem i mogę śmiało polecić jeśli chodzi o botox.

~marzenkabra

~marzenkabra

Moja pierwsza wizyta u doktora Łątkowskiego to były konsultacje. Chciałam najpierw na spokojnie wysłuchać jak przebiega cały proces przy korekcie ust i dopiero wtedy umówiliśmy termin zabiegu. Świetna klinika.

~konao920

~konao920

Ciężko mi określić, ponieważ tak naprawdę to zależy od lekarza, w jaki sposób Cię zdiagnozuje i w jaki sposób przeprowadzi konsultację. Masz już jakiś specjalistów? Zdecydowałaś się na kogoś? Jeśli nie, to polecam Ci najlepszego doktora w Krakowie - dr Rafała Pabiańczyka.

~Do Autorki

~Do Autorki

botoks czego, warg tych na buzi, czy sromowych?
Ja bym Ci radziła zrobić botoks musku, bo zaczyna już lasować jak wapno niepalone.

~Brenda Moniszek

~Brenda Moniszek

A takie jedno pytanie... nie lepiej zdecydowac Ci się na kwas hialuronowy? Co będziesz dokładnie poprawiać? No chyba, że masz tzw lwią zmarszczkę. Ja akurat miałam dolinę łez do poprawy i miałam akurat ja wypełniana kwasem hialuronowym Restylane. A kiedy miałam ? Na drugiej wizycie ;) Umówionej oczywiście.

~urszula56

~urszula56

Różnie to bywa zależy od kliniki medycyny estetycznej, ja od razu po konsultacji miałam podany botoks. Chodzę do elite w Warszawie, jakby ktoś był zainteresowany. Co jakiś czas korzystam z ich zabiegów, głównie wygładzam zmarszczki na czole, bo strasznie mnie denerwują. Efekty bardzo dobre, zawsze wychodzę zadowolona.

~morskaza

~morskaza

Czy takie zabiegi są bolesne? Szczerze mówiąc zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, będę szła pierwszy raz na botoks

~kamax

~kamax

~morskaza
Czy takie zabiegi są bolesne? Szczerze mówiąc zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, będę szła pierwszy raz na botoks

Takie zabiegi do najprzyjemniejszych nie należą, ale nie są też zbyt bolesne, poza tym podawane jest znieczulenie miejscowe, więc nie czujesz jak igła jest wprowadzana. Skóra jest obrzęknięta przez parę dni, ale da się to znieść.