Forum Chirurgia plastyczna

Czy na pierwszej wizycie można wykonać botoks?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~linka p

~linka p

Moim zdaniem pierwsza wizyta to konsultacja oraz przygotowanie, czyli rozmowa o zabiegu. Ważne jest alby wybrać właśnie takiego lekarza, który doradzi tobie co najlepiej zrobić i czym :) Ja miałam na drugiej wizycie, ale pewnie to sprawa indywidualna.

~mari77

~mari77

a gdzie miałaś robiony? zadowolona jesteś? Polecasz konkretnego lekarza??

~da.da

~da.da

jak ja byłam zdecydowana i poszłam do gabinetu medycyny estetycznej to miałam na pierwszej wizycie :)

~Ewelina09q

~Ewelina09q

Ja jak byłam w kłonicę dr legrand to miałam najpierw u pani doktor konsultacje a potem od razu zabieg. Robiłam sobie botox między brwiami i jestem bardzo zadowolona bo wreszcie nie mam takiej groźnej buzi.

~SaraSa

~SaraSa

Moja pierwsza wizyta była spotkaniem konsultacyjnym, Pani Doktor Goryń-Wiśniewska(polecam!) rozmawiała ze mną o przygotowaniach do zabiegu, wskazaniach i przeciwwskazaniach, natomiast na drugiej wizycie miałam robiony zabieg w CMD(lifting twarzy przy użyciu nici z haczykami), tak więc szczerze mówiąc nie wiem jak jest w przypadku botoxu, może po prostu zadzwoń do kliniki i zapytaj?

~ta_mar33

~ta_mar33

hmmm... wiesz jak to jest z gabinetami nie tylko medycyny estetycznej. Najlepiej zrobić wywiad środowiskowy o konkretnym lekarzu. Sam zabieg jest mało skomplikowany, ale ryzyko zawsze ... więc najlepiej lepiej wybrać sprawdzony gabinet. W Łodzi korzystałam usług z lek. med. Marzeny Majcherczyk - Specjalisty chirurgii ogólnej, która cieszy się dużym zaufaniem i mogę śmiało polecić jeśli chodzi o botox.

~marzenkabra

~marzenkabra

Moja pierwsza wizyta u doktora Łątkowskiego to były konsultacje. Chciałam najpierw na spokojnie wysłuchać jak przebiega cały proces przy korekcie ust i dopiero wtedy umówiliśmy termin zabiegu. Świetna klinika.

~konao920

~konao920

Ciężko mi określić, ponieważ tak naprawdę to zależy od lekarza, w jaki sposób Cię zdiagnozuje i w jaki sposób przeprowadzi konsultację. Masz już jakiś specjalistów? Zdecydowałaś się na kogoś? Jeśli nie, to polecam Ci najlepszego doktora w Krakowie - dr Rafała Pabiańczyka.

~Do Autorki

~Do Autorki

botoks czego, warg tych na buzi, czy sromowych?
Ja bym Ci radziła zrobić botoks musku, bo zaczyna już lasować jak wapno niepalone.