Forum Chirurgia plastyczna

Jaki jest koszt usunięcia zbędnego tłuszczu z brzucha?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~madagaskarka

~madagaskarka

witam cię, a skąd jesteś? bo ja operowałam się w klinice Dermed w Łodzi. Mogę ci tą klinikę polecic i dr Dorotę Żukowską .Wykonywałam u niej plastykę powłok brzusznych- tak się to fachowo nazywa. Najlepiej najpierw zapisać się na konsultację, dr odpowie ci na wszystkie pytania, poda cenę bo ta ustalana jest indywidualnie.

~ra si

~ra si

Dokładnie! W pierwszej kolejności musisz iść na konsultację, czyli wizytę wstępną a dopiero później lekarz sugeruje metodę wykonania. Każdy przypadek jest inny, ale podobno bardzo dobra metoda to odsysanie tłuszczu metoda Body-Jet.

~romannna

~romannna

Liposukcja metodą Body-jet jest w Łodzi robiona w Dream-Med. Podobno jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej. Ktoś może potwierdzić?

~darusz

~darusz

a na czym metoda body-jet konkretnie polega? Proszę o szczegóły.

Jowita 009

Jowita 009

Wydaje mi się że ceny różnią się w poszczególnych klinikach.Moja kuzynka robiła sobie zabieg brzucha w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie.Jest bardzo zadowolona. Ceny znajdziesz na ich stronie.

202066 jowita-009 Kobieta, 46 lat, Warszawa
~Honorata390

~Honorata390

A może najpierw spróbować mniej inwazyjnych metod? Ja miałam oponkę na brzuchu i specjalista doradził mi 3 zabiegi raz w miesiącu Liposonix. Muszę przyznać,ze efekt jest bardzo obiecujący. Do tego miałam pic duże ilości wody i uprawiać sport. Jestem bardzo zadowolona. Polecam klinikę dr legrand.

~berenikaDamaz

~berenikaDamaz

Polecam Ci wejść na stronę CMD w Warszawie, ceny są niewielkie, wiem też, że niektóre zabiegi wykonują na NFZ. Chodzę tam do wielu specjalistów i za każdym razem wychodzę zadowolna.