Forum Chirurgia plastyczna

Jaki jest koszt usunięcia zbędnego tłuszczu z brzucha?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~madagaskarka

~madagaskarka

witam cię, a skąd jesteś? bo ja operowałam się w klinice Dermed w Łodzi. Mogę ci tą klinikę polecic i dr Dorotę Żukowską .Wykonywałam u niej plastykę powłok brzusznych- tak się to fachowo nazywa. Najlepiej najpierw zapisać się na konsultację, dr odpowie ci na wszystkie pytania, poda cenę bo ta ustalana jest indywidualnie.

~ra si

~ra si

Dokładnie! W pierwszej kolejności musisz iść na konsultację, czyli wizytę wstępną a dopiero później lekarz sugeruje metodę wykonania. Każdy przypadek jest inny, ale podobno bardzo dobra metoda to odsysanie tłuszczu metoda Body-Jet.

~romannna

~romannna

Liposukcja metodą Body-jet jest w Łodzi robiona w Dream-Med. Podobno jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej. Ktoś może potwierdzić?

~darusz

~darusz

a na czym metoda body-jet konkretnie polega? Proszę o szczegóły.

Jowita 009

Jowita 009

Wydaje mi się że ceny różnią się w poszczególnych klinikach.Moja kuzynka robiła sobie zabieg brzucha w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie.Jest bardzo zadowolona. Ceny znajdziesz na ich stronie.

202066 jowita-009 Kobieta, 47 lat, Warszawa
~Honorata390

~Honorata390

A może najpierw spróbować mniej inwazyjnych metod? Ja miałam oponkę na brzuchu i specjalista doradził mi 3 zabiegi raz w miesiącu Liposonix. Muszę przyznać,ze efekt jest bardzo obiecujący. Do tego miałam pic duże ilości wody i uprawiać sport. Jestem bardzo zadowolona. Polecam klinikę dr legrand.

~berenikaDamaz

~berenikaDamaz

Polecam Ci wejść na stronę CMD w Warszawie, ceny są niewielkie, wiem też, że niektóre zabiegi wykonują na NFZ. Chodzę tam do wielu specjalistów i za każdym razem wychodzę zadowolna.

~adrianna33

~adrianna33

Polecam zabieg liposukcji a konkretnie metodą Body-Jet jak najbardziej w gabinecie na Rydzowej 22. Mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona efektem. W gabinecie spotkałam się z pełną dyskrecją i profesjonalizmem a do tego miła atmosfera dała mi totalne poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z efektu.

~agulkajakulka

~agulkajakulka

Tutaj jest wiele zmiennych przez które cena może się różnić. U mnie było podobnie i dopiero na konsultacjach w Knack Clinic doktor Knakiewicz po obejrzeniu i rozpoznaniu sytuacji mógł coś konkretniej powiedzieć. Ceny ma naprawdę rozsądne.

~Conmina

~Conmina

Polecam zainteresować się liposukcją Body jet która jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne odsysanie tłuszczu. Liposukcja Body Jet jest najbardziej efektywna jeśli chodzi o stosunek ilości odsysanego tłuszczu do masy ciała. Podczas jednorazowej procedury można bowiem usunąć nawet 5 litrów tkanki tłuszczowej na 100 kg masy ciała. Większe ilości są już niewskazane ze względów zdrowotnych. Warto pamiętać, że ten typ liposukcji może być połączony z zabiegiem przeszczepu pobranej tkanki tłuszczowej do innych partii ciała, np. piersi. Cena ustalana jest indywidualnie.Sama miałam zabieg na brzuch w tej klinice:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/bezpieczna-liposukcja-body-jet/
I osobiście jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.