Skocz do zawartości
Forum

Ile kosztuje usunięcie nadmiaru tłuszczu z brzucha?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Moje pytanie brzmi następująco . Ile kosztuje usunięcie nadmiaru tłuszczu z brzucha. ? Bardzo mi on przeszkadza a moje piersi są przy nim bardzo małe . Chciałabym jeszcze wiedzieć jaki jest koszt takiego zabiegu . W pasie mam 105 cm. Prosze o odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Gość dominika80

105 o kurka! Wiesz można podobno przeszczepić tłuszcz do biustu z parti niechcianej. Ja osobiście nie miałam, ale czytałam o tym. Sama myślę o tym od dłuższego czasu. Czy ktoś miął coś takiego robione i gdzie? I jaki jest wymierny efekt?

Odnośnik do komentarza

Lipofiling to się nazywa. Jest to metoda wykorzystująca specjalnie przygotowaną tkaną tłuszczową do redukcji i wypełniania zmarszczek lub powiększania piersi. Pobrany tłuszcz z okolicy brzucha, uda lub lędźwi przeszczepiany jest w wybrane miejsce – najczęściej są to piersi, pośladki lub twarz. Zabieg polega na wykonaniu liposukcji z delikatnym modelingiem miejsca biorczego oraz przeszczepieniu pobranej tkanki w wybrane przez pacjenta miejsce, np. w celu powiększenia piersi. Pobrana tkanka poddawana jest wirowaniu, by uzyskać czystą tkankę tłuszczową oraz pozbyć się zbędnej frakcji płynnej i uszkodzonych komórek. I tak to w dużym skrócie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Mnie liposukcję zrobiła dr Dorota Żukowska w łódzkiej klinice Dermed. Super efekt. w końcu pozbyłam się nadmiaru tłuszczu na brzuchu, bo po ciązy miałam paskudną fałde, żadne cwiczenia nie pomagały , kremy -nic.Efekt super, bardzo dobra klinika i chirurg

Odnośnik do komentarza

Lipoliza laserowa to dobra opcja, można pozbyć się niechcianego tłuszczyku w małoinwazyjny sposób. Nie dość, że laser likwiduje tkankę tłuszczową to jednocześnie wpływa pozytywnie na jędrność skóry. Bardzo skuteczny zabieg.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie chodzi o to, że laser rozpuszcza tkankę tłuszczową, tak mi to tłumaczył lekarz, metody są różne, ja akurat miałam nacinaną skórę, wprowadzono kaniulę ze światłowodem, który emituje światło lasera (Palomar SlimLipo 3D) i to wszystko. Jakbyś była zainteresowana to zostawiam namiary na lekarza, nazywa się Marek Murawski, robiłam w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyczerpujące wyjaśnienia i namiary, na pewno sprawdzę, może nawet umówię się na konsultację, bo od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tego typu zabiegiem. W sumie dopóki nie zgłębiłam tematu, myślałam, że jedyna opcja to liposukcja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...