Forum Chirurgia plastyczna

Usuwanie tatuażu

Kalinka11

Kalinka11

Hej, mam brzydki tatuaż na plecach, poza tym słyszałam że nie można robić rezonansu magnetycznego jak się ma czarny tatuaż. Chcę go usunąć - błędy młodości. Znacie jakąś dobrą klinikę w Warszawie? Słyszałam o Klinice Mariacki przy ul. KEN. Macie informacje na ich temat?

162806 kalinka11 Kobieta, 31 lat, Małopolska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Pantera01

~Pantera01

Hej, usuwałam w klinice Mirackiego tatuaż, efekt jest bardzo dobry, lepszy niż nawet oczekiwałam, świetni specjaliści.

kania76

kania76

mam następny zabieg u nich za dwa tygodnie na tatuaż, jak na razie jestem po pierwszym i hmm, tatuaż wygląda gorzej niż normalnie, jest trochę rozmazany. no tak działa laser, trzeba rozbić stopniowo cały tusz, trochę to męczące. trzeba było nie robić głupot :P ale ogólnie nie boli aż tak bardzo jak się tego spodziewałam, mam nadzieję że jeszcze ze 3 zabiegi i koniec, całe szczęście nie jest specjalnie duży. z kolorowym jest trochę inaczej niż z czarnym, ale powiedzieli że nie będzie problemu, bo ten laser który posiadają działa na inne barwniki

167315 kania76 Kobieta, 39 lat, krk
~piszka

~piszka

no i jak z tym tatuażem? mam nadzieję ze lepiej, ja też się wybieram tam na usuwanie. trochę się naczytałam i wydaje mi się ze Miracki to dobre rozwiązanie.

~Dominika Komar

~Dominika Komar

Ja akurat miałam usuwany tatuaż za pomocą lasera q-swich w CZS w Wawie. Żeby pozbyć się tatuażu o wielkości ok. 7cm x 6cm wystarczyła jedna wizyta.

~Sonia23x

~Sonia23x

Ja miałam brzydki tatuaż za uchem, na szczęście czarny wiec dosyć szybko się go pozbyłam. Zabiegi robiłam laserem w klinice dr legrand, miałam chyba 7 albo 8, jestem bardzo zadowolona.

~Urszula678

~Urszula678

Tez usuwałam tatuaz w Legrandzie. Miałam taki brzydki na nodze, teraz praktycznie został tylko delikatny cień. Miałam chyba 5 zabiegów. Trochę boli zabieg, ale do wytrzymania. No i efekty całkiem dobre.

Logata

Logata

Mam dwa tatuaże, niedawno miałam jeszcze trzy, ale na szczęście jednego, który był pomyłką udało mi się pozbyć. Wybrałam klinikę Neonia z Krakowa - zabieg był stosunkowo bezbolesny, ale najwazniejsze jest to, że skuteczny. Tutaj możecie więcej poczytać https://neonia.com.pl/problem/usuwanie-tatuazu/ naprawdę można się pozbyć tatuażu :)

129481 logata Kobieta, 38 lat, Katowice
~mariolanap

~mariolanap

Jeżeli szukacie dobrej kliniki z Warszawy, to zdecydowanie Elite, usuwałam u nich tatuaż kilka miesięcy temu, zajęła się mną dr Ola Warszawik. Oni mają laser Discovery Pico on ponoć jest najskuteczniejszy, jeżeli chodzi o tatuaże. Ma większą moc od innych tego typu urządzeń, także potrafi usunąć praktycznie każdy rodzaj dziary.

~Olka5

~Olka5

Też jestem po usuwaniu tatuażu i mogę to potwierdzić Discovery Pico jest najsilniejszym laserem, z jego pomocą udało mi się pobyć bardzo dużego, kolorowego tatuażu na przedramieniu. Pamiętajcie, żeby zwracać uwagę nie tylko na kompetencje lekarza, ale na sprzęt, na jakim pracuje.

~Karokras

~Karokras

Ja usuwałem tatuaż na przedramieniu, miałem kilka zabiegów chyba 7 albo 8 i pozbyłem się problemu. Robiłem w klinice dr legrand.

~madzison

~madzison wpis edytowany

BYłam w Clear Clinic, poradziłam się koleżanki z Poznania. Najlepiej wybierać sprawdzone salony. Ten jest na wysokim poziomie.

~Ulapedantulia

~Ulapedantulia

Tez usuwałam w klinice dr legrand mała gwiazdkę na dłoni. Efekty są super, został taki delikatny cień ale trzeba się porządnie przyjrzeć, żeby go zobaczyć.