Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszenie biustu


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Septimka

Jest to raczej temat na konsultację z lekarzem, ze swojej strony polecam doktor Raczkowską:
https://www.raczkowska.pl/zmniejszanie-piersi/

Zmniejszenie biustu wymaga konsultacji z doświadczonym lekarzem z uwagi na to, że w wielu przypadkach jest to bardziej skomplikowany zabieg niż zabieg powiększenia piersi. Wykonuje się go na wiele sposobów i to lekarza powinien zdecydować jaki jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Ja zmniejszałam biust w Knack Clinic we Wrocławiu u dr Knakiewicza i tego chirurga polecam wszystkim. Mi biust urósł do ogromnego rozmiaru już w podstawówce i przez lata się z nim męczyłam, zwłaszcza, że jestem drobnej budowy, kręgosłup mnie bolał i czułam się z nim źle. Zmniejszyłam i cieszę się z tego jak wyszło i jak teraz wyglądam, lekarz spisał się super, a biust wygląda pięknie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja również zmniejszałam, nie dziwię się, że inni się na to decydują, bo sama wiedziałam, ze musi to nastąpić tez u mnie. Jak chcecie namiary na bardzo dobrego chirurga, to polecam dr Łątkiewicza z kliniki w Polanicy-Zdroju. On jest naprawdę profesjonalny i kompetentny ma doświadczenie i wie dokładnie co robi, umiał mi wszystko w sposób prosty wytłumaczyć co i jak, bez skrępowania opowiedziałam mu czego oczekuję i własnie taki rezultat udało mus ie uzyskać, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Mając duży biust przy drobnym i niewysokim ciele czułam się beznadziejnie, nigdzie nie mogłam dobrac ubrań, generalnie tragedia. Dr Boligłowa u którego najpierw byłam na konsultacji pomógł mi znaleźć rozwiązanie, obecnie po kilku miesiącach czuję się doskonale i cieszę się z podjętej decyzji - czasami tak mała a wielka zmiana potrafi zmienić życie!

Odnośnik do komentarza

Moją redukcję przeprowadził dr Łątkowski i bardzo go polecam. Piersi miałam gigantyczne, zwłaszcza w stosunku do mojej sylwetki (jestem całkiem drobna) i już nie wytrzymywałam z bólu. Dzięki temu chirurgowi w końcu wyglądam lepiej i czuję się o wiele lepiej. W końcu mogę nosić ubrania w moim rozmiarze i nie mam już problemu z kupnem sukienki, która będzie dopasowana wszędzie tam gdzie trzeba :), polecam. 

Odnośnik do komentarza

Mało osób ma pewnie problem w tę stronę, ale ja tak. Potrzebowałam zabiegu zmniejszenia rozmiaru piersi i super wykonała mi go pani doktor Marta Raczkowska w gabinecie w Krakowie. Polecam ją z całym przekonaniem! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2020 o 13:45, Gość marta napisał:

ja miałam 50 kg wagi i biust 80E... masakra jakaś, ale dr Boligłowa pięknie je wymodelował i skorygował do miseczki C, teraz czuję się wspaniale i wyglądam o niebo lepiej

Dr Boligłowa to zdecydowanie lekarz od cycków, też miałam podnoszone i modelowane włąśnie u niego i efekty są zdumiewające - biust wygląda mega, a diabeł okazał się nie taki straszny jak g malują

Odnośnik do komentarza

A ja polecam chirurga Michała Knakiewicza z Knackclinick we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/, to jest lekarz, który nie boi się wyzwań, jest bardzo rzetelny. U mnie redukcja była o kilka rozmiarów, operacja przebiegła pomyślnie, goiło się wszystko lepiej niż myślałam, a efekt jest super. Oprócz zmniejszenia piersi są teraz także uniesione i jędrne, naprawdę warto skorzystać z jego usług. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Miałam ten sam problem... tzn dla innych to nie byłby problem ale dla mnie tak. Byłam smutną posiadaczką biustu w rozmiarze 95F.. ale udało się! zdecydowałam się na zmniejszenie w Klinice gdzie notabene moja koleżanka powiększała piersi..... ? ale było warto! jestem bardzo szczęścilwa !! bez powikłań tylko jedyny minus - teraz muszę wydać fortunę na nową bieliznę ? więcej o zabiegu możecie przeczytać na stronie Kliniki gdzie robiłam https://medihorizon.pl/pomniejszanie-piersi/ Polecam dr Szymański !! ps. Dobre śniadania mają! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...