Forum Chirurgia plastyczna

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies

hanna1988

hanna1988

Witam, mialam powiekszane usta ponad miesiac temu, wszystko bylo dobrze , az do 3 dni temu. Obudzilam sie z wielka, bolaca grudka na dolnej wardze. Jest bolesna. Dodam ze nie moge wrocic do specjalisty ktory wykonywal zabieg, mieszkam zagranica.

• th_powiekszanie-ust-kwasem-hialuronowym-problem-po-ponad-mies_3306.jpg
156348 hanna1988 Kobieta, 29 lat, UK

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sandr_a

~Sandr_a

nie wygląda to za dobrze, może zgłoś się do jakiegoś lekarza tam gdzie mieszkasz? przecież nie możesz chodzić z czymś co Cię boli! przeszukaj może Internet różne fora/strony może inne kobiety, które miały operacje jakoś Ci pomogą.

monika.kow79

monika.kow79

Witaj. Nigdy nie poddawałam się takiemu zabiegowi, ale na logikę dobrze to nie wygląda. Niestety tak jest często, gdy zabieg z pogranicza medycyny oraz kosmetyki wykonuje osoba, która nie ma odpowiedniej wiedzy i pojawiają się problemy. Zawsze warto prześwietlić gabinet, salon lub osobę, która wykonywać będzie taki zabieg. Moja serdeczna koleżanka poddała się zabiegowi powiększania usta w salonie kosmetycznym Silk Touch w Lublinie. Mogę śmiało o nich napisać i nie chodzi o jakąś reklamę. Efekt jest fajny, nie miała żadnych problemów. Sama również korzystam z zabiegów w tym salonie i jestem zadowolona. Jest to w mojej ocenie salon warty polecenia, gdyż większość zabiegów poprzedzonych jest konsultacją z lekarzem. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

161526 monika-kow79 Kobieta, 38 lat, Lublin
~perła8080

~perła8080

wiesz co powiem ci szczerze, że właśnie się sama boję takich niespodzianek. Czy ktoś może polecić zaufanego lekarza z Łodzi na powiększanie ust kwasem?

~Hanna19888

~Hanna19888

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Dostalam substanje rozpuszczajaca. Wszystko obecnie dobrze. Prawdopodobnie wypelniacz byl "nieczysty"

~Jolka86Krk

~Jolka86Krk

Aż mnie wzdryga jak widzę takie zdjęcia, strasznie współczuję. Ja regularnie powiększam usta kwasem i nigdy nie miałam pdobnej "niespodzianki". Od lat chodze do tej samej Pani doktor z Krakowa, przyjmuje w Mtt estetica, zawsze przy mnie otwiera preparat, wszystko sterylnie i czyściutko. Bardzo dokładnie rosmasowuje usta po ostrzyknięciu, żeby się żadne grudki nie zrobiły.