Forum Chirurgia plastyczna

Czy operacje plastyczne są niebezpieczne dla zdrowia?

~l...l

~l...l

mam 3 pytania, nie wieim czy moge je zadac. prosze o odpowiedz na wszytskie jesli to mozliwe. 1.czy operaxcje plastyczne sa grozne? slyszalem ze sa dwa sposoby naciecie oraz stosowanie kremu np do korektu nosa. chodzi mi czy jest to bepzieczne i czy sa jakies powiklanai z tego oraz o usta czy po wypelnienbiu ust ma sie to samo czucie? 2. jka zyc zdrowo? tyle sie teraz dzieje, czy sa jakies rady jak uniknac tych chorób. 3. nie zmiescilo sie, dopisze w nasteopnym

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Na pewno sa . To nie podlega dyskusji. Narkozy i to wszystko osłabia organizm. Poza tym bylo tyle przypdkow śmierci przy operacjach plastycznych...

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
cienka granica

cienka granica

To wszystko zależy od organizmu. Doświadczony chirurg plastyczny zanim przystąpi do operacji, przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, a nawet wysyła na odpowiednie badania które mają pokazać czy nie ma przeciwwskazań, co do zabiegu jakiemu chce się poddać. Oczywiście ryzyko istnieje, jak przy każdej operacji. Nawet przy najprostszym zabiegu zdarzają się komplikacje. Zanim wybierze się do określonej kliniki należy ją dokładnie sprawdzić, poszukać informacji w internecie, poczytać opinie itp. Jest to konieczne, szczególnie jeśli nie mamy w tym zakresie doświadczenia i nie wiemy jakiego chirurga plastycznego powinniśmy wybrać. Zresztą dobry i sprawdzony chirurg jest dzisiaj na wagę złota dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie tego sprawdzonego.

90242 cienka-granica Kobieta, 32 lata, Piekary Śl.
~magadaleeeea

~magadaleeeea

Oczywiście e zawsze jest ryzyko- przecież to operacja. Czy to w operacjach ogólnych czy chirurgii plastycznej jest ono chyba takie samo. Ale nie ma się co martwić. Sama operowałam nos, wczęśniej moja chirurg - dr Dorota Żukowska z Dermed zrobiła wywiad- na co choruję, jakie przebyłam operacje itd, potem musiałam mieć zrobione wszystkie kompleksowe badania, szczepienie na żółtaczkę. Wiec idac pod skalpel jesteś przebadany. Lekarz rzetelnie informuje czy można czy nie .
Ale warto poszukać sprawdzonej kliniki, ja trafiłam w bardo dobre ręce

~11agnieszka

~11agnieszka

oczywiście, że są niebezpieczne dlatego dziwie się gwiazdą, szczególnie tym zagranicznym, że ciągle poddawane są operacją. Kilka lat temu było głośno o sprawie, że kobieta przyjechała do Polski zrobić operacje piersi i już się nie obudziła. Niestety jest to duża ingerencja w nasz organizm, sama narkoza jest wielkim obciążeniem. Polecam poczytać sobie taki artykuł myślę, że znajdziesz tam trochę informacji o operacjach plastycznych.
pozdrawiam!

~Miki211

~Miki211

Każdy zabieg niesie ryzyko, ale wybierając dobrego specjalistę można zwiększyć szansę na sukces zabiegu. Ja miałem operowane uszy u dr Pabiańczyka i jestem bardzo zadowolony z efektów - żyje mi się lepiej i wyzbyłem się kompleksów. Czasami warto podjąć ryzyko

~michałski

~michałski

Ja miałem wątpliwości dopóki nie potrzebowałem pomocy po małym wypadku w którym uszkodzeniu uległ mój nos. Dr Pabiańczyk pięknie mi go poprawił i wyglądam świetnie.

~eladocka

~eladocka

Operacje plastyczne nie są niebezpieczne o ile wybierzemy doświadczonego lekarza i zdecydujemy się np na dobre jakościowo implanty ( w przypadku powiększania biustu). Ja sama poddałam się takiemu zabiegowi 2 lata temu, wybrałam Mentory, dobrą klinikę i wszystko udało się na 100% :)

~misunia

~misunia

Ostatnio też miałam podobny dylemat, gdyż musiałam zrobić coś z koszmarną blizną po wypadku. Zdecydowałam że zaryzykuję, a dr Boligłowa pięknie wykonał zabieg, który pomógł mi poczuć sięlepiej . Teraz po bliźnie na czole nie ma niemal śladu - przy lekkim makijażu jest niewidoczna i nie żałuję że zaryzykowałam. W końcu zdać się na specjalistę jest chyba najbezpieczniej.

~15laseczka

~15laseczka

operacje plastyczne jak i każde inne niosą za sobą ryzyko, jednak oddając się w dobre ręce, możemy zmniejszyć to niebezpieczeństwo. Niedawno robiłam operację nosa u dr Pabiańczyka i nie ukrywam, że byłam nią przerażona, ale po wszystkim okazało się że ne taki diabeł straszny...

~michaliński

~michaliński

siostra robiła sobie biust u dr Boligłowy i chociaż nie byłem przekonany, poparłem to jej marzenie, a obecnie wszystko minęło, efekty operacji są zadowalające i obyło się bez komplikacji - dobry lekarz i jakość materiałów medyczych procentuje

~Maksiliana

~Maksiliana

Szczerze to zawsze sie zapierałam ze nie dałabym sobie nic chirurgicznie polepszać.
No ale tylko tak mówiłam.
z miłą chęcia zlikwidowałabym sadło na brzuchu i rozstępy po ciąży, no i oczywiście cos z piersiami by sie przydało zrobić.
Nie w sensie powiększania bo z tym raczej nie ma problemu chodzi mi raczej o pozbycie sie zbędnej skóry zeby były one takie bardziej jędrne. Najchętniej wybralabym sie po prostu na plastykę brzucha https://www.raczkowska.pl/plastyka-brzucha/
No ale narazie nie stac mnie na taki luksus.
Chyba ze wygram w lotka