Forum Chirurgia plastyczna

Body jet

an3cka

an3cka

Witam! Dwa tygodnie temu miałam robiony body jet brzucha-0,5l. Trzy dni po zabiegu w talii miałam mniej o 7cm. Minęły dwa tygodnie i brzuch wygląda tak samo,jak przed zabiegiem. Czy to normalne ? Za dwa dni zaczynam drenaze limfatyczne, czy to pomoże ?

153068 an3cka Kobieta, 27 lat, Szczecin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marzenka77

~marzenka77

Ja miałam robiona liposukcję metoda body- jet i u mnie si e sprawdziło. jestem prawie rok po zabiegu i nie mam powrotów.

~WERONIKAWER

~WERONIKAWER

a co myślicie o rolowaniu na siłowni? Choć bardzo boli to podobno działa przy nadmiernej tkance tłuszczowej. Tłuszcz, który znajduje się pomiędzy skórą a mięśniami przy ćwiczeniach rozciągających także się „rozciąga” dzięki czemu się rozbija i powoli znika. W poważniejszych stanach faktycznie warto pomyśleć o liposukcja metoda Body-Jet, ale stopień zaawansowania indywidualnie jest diagnozowany przez specjalistę w gabinecie medycyny estetycznej. Generalnie dieta, płyny i może jakiś masaż limfatyczny? Moge polecić https://dream-med.pl/

~Ola45678

~Ola45678

Bardzo długo zastanawiałam się czy zrobić liposukcje body jet na brzuch. Miałam duży problem ze schudnięciem i niestety ćwieczenia mi nie pomagały. W końcu zdecydowałam się na taki zabieg i to był dobry pomysł, efekty od razu zobaczyłam po zabiegu i moj obwód bardzo się zmniejszył. Zabieg robiłam u dr Aldony Stachury

~mariannape

~mariannape

Jeżeli zastanawiacie się nad liposukcją, to polecam poczytać na temat lipolizy laserowej, to dobra alternatywa, bo skóra się lepiej obkurcza.

~Krystynaaa

~Krystynaaa

Przeszłam lipolizę laserową i mogę polecić ten zabieg, daje bardzo dobre efekty, skóra nie traci jędrności to fakt, ponoć po zwykłej liposukcji różnie to bywa. Wiadomo, że każdy organizm jest inny.

~tania4

~tania4

~Krystynaaa
Przeszłam lipolizę laserową i mogę polecić ten zabieg, daje bardzo dobre efekty, skóra nie traci jędrności to fakt, ponoć po zwykłej liposukcji różnie to bywa. Wiadomo, że każdy organizm jest inny.

Gdzie przeszłaś zabieg?

~Krystynaaa

~Krystynaaa

W elite, to warszawska klinika medycyny estetycznej, pytaj o dr Murawskiego, bardzo dobry specjalista, chirurg plastyczny, znajoma mi go polecała, ona też jest po takim zabiegu.