Forum Chirurgia plastyczna

Gdzie znaleźć dobrego chirurga plastycznego specjalizującego się głównie w plastyce nosów?

~k...l

~k...l

chciałabym korektę nosa ale tylko chrzestnego, ponieważ jest lekko za duży i końcówka wydaje mi się być nisko, gdzie znaleźć dobrego chirurga plastycznego specjalizującego się głównie w plastyce nosów, odwiedziłam już tyle chirurgów i jakoś nie mogę się zdecydować...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ollkaa

~ollkaa

najlepiej poszukaj w Internecie różnych opinii np. tutaj - klik, albo wpisz "Twoje miasto/operacje plastyczne". Pewnie tak najszybciej znajdziesz informacje.

~kawqa

~kawqa

Ja ci mogę polecić klinikę, gdzie ja się zgłosiłam w celu korekcji nosa - Klinika Sfera i pani dr Maria Kociszewska. Gdybym miała zrobić taki zabieg raz jeszcze, to z pewnością w tym samym miejscu :)

~nababajka

~nababajka

Rok temu ponad operowałam się w klinice łódzkiej Dermed pod fachowym okiem dr Doroty Żukowskiej. Uważam , że to był świetny wybór i kliniki- bo warunki w niej sa rewelacyjne ale chirurga także. Pani dr spisał się na medal

~Lidka325

~Lidka325

Ja dużo słyszałam o Gabinecie Leszczyński - http://www.gabinety-leszczynski.pl/ Moja znajoma robiła tam korektę nosa. Musze przyznać, że przed zabiegiem jej nos nie należał do najmniejszych i najprostszych. Wiem, że to był jej największy kompleks, przez to całe życie była nieśmiała, wstydliwa. Po operacji zmieniła się całkowicie, inne nastawienie do życia, do siebie, po prostu pewniejsza siebie. I co najważniejsze jej nos wygląda rewelacyjnie, mały, prosty, blizn nie widać. Kiedyś byłam przeciwna takim operacjom, ale kiedy zobaczyłam jak zmieniła się moja znajoma to stwierdziłam że to super sprawa.

~Abelina

~Abelina

W naszym kraju jednym z najlepszych chirurgów właśnie od nosów, jest dr Anna Olender. Ja miałam u niej zrobiony nos przed dwoma laty i oczywiście, gdybym ponownie miała się zdecydować na operację, byłby to ten sam chirurg.

~karolinakos

~karolinakos

Ja miałam robioną plastykę nosa przez dr Murawskiego (Elite) operacja poważna, ale moje cierpienia się opłacały, bo teraz mam bardzo ładny, zgrabny nos, do tej pory borykałam się z dużym kompleksami na tym punkcie. Zabieg bez komplikacji, wiadomo rekonwalescencja nie jest przyjemna, człowiek jest cały opuchnięty, nie da się wyjść w tym stanie do ludzi, ale efekty przeszły moje oczekiwania.

~monika009

~monika009

Ja właśnie najbardziej boję się tego bólu, a już długo myślę o poddaniu się takiej operacji.

~karolinakos

~karolinakos

Ból jest silny, ale jak widać na moim przykładzie do przeżycia. Jeżeli masz kompleksy, zawsze marzyłaś o poprawieniu nosa i wiesz, że po operacji będziesz czuła się dużo lepiej, to ja zachęcam. Oczywiście taka decyzja musi być dobrze przemyślana, bo jak przy każdej operacji mogą pojawić się jakieś powikłania, komplikacje, trzeba się z tym liczyć.