Skocz do zawartości
Forum

Korekta skrzywionego nosa - jak znaleść dobrą klinike ?


Gość David89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, przejdę od razu do rzeczy. Kilka lat temu miałem nieprzyjemny wypadek, w wyniku pobicia górna (kostna) część mojego nosa została wyraźnie skrzywiona. Teraz chciałem wykonać zabieg w celu wyprostowania nosa i mam w związku z tym kilka pytań.
Mój główny problem polega na tym, że nie wiem jaką klinike lub chirurga wybrać. Z pośród moich znajomych nie ma nikogo kto by mógł mi kogoś poradzić. Dodam, że mieszkam w województwie Dolnośląskim w Legnicy. W internecie też ciężko znaleść realne informacje na temat tego gdzie najlepiej się wykonuje takie zabiegi. Niby ceny takiego zabiegu w większości klinik są bardzo podobne ale wydaje mi się, że klinika klinice nierówna? Czy często takie zabiegi kończą się niepowodzeniem ?
Proszę o wypowiedź osób które mają doświadczenie albo wiedze gdzie najlepiej wykonać taki zabieg w moim regionie albo jak znaleść odpowiednią klinike. Przewertowałem w internecie wiele ale nigdzie nie znalazłem nic na tyle konkretnego żebym był pewny że korekta przebiegnie pomyślnie bez komplikacji.
Z góry dziękuje za pomoc i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Szukałam sprawdzonego lekarza dla mojej siostry, która od kiedy pamiętam miała kompleksy związane z kształtem jej noska. Na szczęście przyjaciółka poleciła mi dr Pabiańczyka, który wykonywał podobny zabieg u jej męża i przyznam, że obecnie po zabiegu mogę i ja polecić pana doktora!

Odnośnik do komentarza

Współczuję, też w wyniku wypadku mój nos był "do wymiany" i uratował go chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Mogę to szczerze polecić, mi pomógł super, chciałam odzyskać chociaż w przybliżeniu nos jaki miałam wcześniej i temu lekarzowi się to udało, jestem mu dozgonnie wdzięczna. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam operację nosa u dr Knakiewicza w Knack Clinic i bardzo go polecam. Operacje nosa wykonywał w znieczuleniu miejscowym, nic nie bolało, a dochodzenie do siebie zajęło mniej czasu. No i wykonał świetną robotę, mój nosek jest teraz prostszy, lekko mniejszy i wygląda bardzo naturalnie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłam niezły research przed wybraniem lekarza. I z moich poszukiwań i relacji znajomych wybrałam dr Łątkowskiego z Polanicy-Zdroju. On ma ogromne doświadczenie w tego typu operacjach, potrafi działać cuda i, o czym przekonałam się sama na sobie, operacja naprawdę przynosi oczekiwane rezultaty, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Gość karolina

Jezeli chodzi o takie usługi to najlepiej się zgłosić do kliniki dermed do krakowa :) Tam robią takie cuda, wiem, bo sama mój garbaty nos u nich prostowałam i naprawdę wszystko było w jak najlepszym porzadku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...