Forum Chirurgia plastyczna

labioplastyka

~fellacja

~fellacja

Czy ktoś ma doświadczenia? Nie jestem zadowolona z wyglądu moich miejsc intymnych, bardzo mnie to krępuje i czuję, że przez to nie mogę stworzyć normalnego związku. Czytałam sporo o labioplastyce, jestem ciekawa jak szybko dochodzi się do siebie po tego typu zabiegach.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~wstydliwaona

~wstydliwaona

Witam , jestem po zabiegu labioplastyki w jednej z warszawkich klinik u dr Moniki Jachna- Grzesiak. Efekt bardzo dobry, nawet takiego sie nie spodziewałam a i cenowo jak sie orientowałam korzystnie. Pani Monika tę bardzo miła i rzeczowa kobieta.Jak sie wahasz proponuje tak jak ja idz na rozmowe, mnie to pomogło podjąc decyzje.

~fellacja

~fellacja

Dziękuję za polecenie, a długo się dochodzi do siebie po czymś takim, jak na razie polecono mi także dr Michała Barwijuka z centrum laseroterapii. Poszukam opinii o tych lekarzach i pójdę na rozmowę, zobaczę jak to się potoczy dalej.

~wstydliwaona

~wstydliwaona

z tego co pamiętam rany zagoiły się po około 14 dniach , a opuchlizna zeszła całkowicie po jakichś 6 tyg. W takim czasie także wszystko wraca do normy i już można rozpocząć współżycie:) Wiadomo że zależy wszystko od organizmu, no u mnie szło wszystko zgodnie z tym co dr Grzesiak powiedziała, bez żadnych komplikacji

~fellacja

~fellacja

Dziękuję bardzo za odpowiedź, byłam jak na razie u dr Barwijuka, ale w planach mam też wizytę u tego lekarza polecanego przez Panią. Mam bardzo dobre pierwsze wrażenie, dr mi wszystko wyjaśnił,jak by to wyglądało, mniej więcej określiłam jakie są moje oczeekiwania i teraz mam czas do namysły, ale jestem raczej zdecydowana.

~karoLINA8520

~karoLINA8520

poszukaj sobie opinii, są różne strony stworzone własnie po to aby sprawdzić lekarza/klinikę/przychodnię itd. Ja ze swojej strony polecam taką stronę klik jest tam dużo informacji na temat operacji plastycznych.

~Annaaa_995

~Annaaa_995

Jeśli labioplastyka to tylko w Rubik Efecta Clinic :) Byłam ja i moja przyjaciółka - w obu przypadkach ten sam scenariusz - szybko i bezboleśnie

~Kaszmirst

~Kaszmirst

Labioplastyka zalicza się do zabiegów ginekologii estetycznej
https://www.biwakuj.pl/ginekologia-estetyczna-zadbaj-o-swoj-intymny-komfort/
Po operacji kobiety mogą odczuwać średni dyskomfort objawiający się lekkim bólem przy chodzeniu, który całkowicie zaniknie po 1 - 2 tygodniach. Do pracy, czy szkoły pacjentki mogą powrócić po 3 – 5 dniach. Nacięcia wykonane podczas operacji są całkowicie niewidoczne i trudno poznać, że narząd był kiedykolwiek operowany (oczywiście za wyjątkiem oka specjalisty w dziedzinie ginekologii).

Wiele kobiet bardzo obawia sie zabiegu. Nie jest on jednak bolesny ani bardzo skomplikowany.

~Gosia 123455

~Gosia 123455

Zdecydowałam się jakiś rok temu na zabieg plastyki powiek górnych. Miałam bardzo opadające powieki , nadmiar skóry spadał mi na oczy i zaczął pogarszać mi się wzrok. Po zabiegu zauważyłam znaczącą poprawę wzroku i lepiej też wyglądam. Mogę polecić Panią dr Aldona Stachura