Skocz do zawartości
Forum

Leczenie nadpotliwości przez liposukcję


Gość k_asia

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba coś słyszałam ale nie jestem pewna. Liposukcja nie wiem dlaczego kojarzy mi się z odsysaniem tłuszczu? Może tutaj będzie coś na ten temat wiem, ze jest tam dużo na temat operacji plastycznych więc może będzie i o tym :) a najlepiej zrobisz udając się do lekarza :)

Odnośnik do komentarza

na nadpotliwość to raczej tylko botox! Mam doświadczenie, bo sama się temu poddałam, bo już mnie wkurzało nadmierne pocenie jak u innych w różnych sytuacjach. Było to nieprzyjemne , stresujące i w ogóle krepujące. Polecam genialna panią dr Majcherczyk z Łodzi, która pomaga w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza

słuchajcie dziewczyny liposukcja to odsysanie tłuszczu a nadpotliwość nie ma nic do tego. chyba , że się mylę. Nadpotliwość to jakieś nadmierne pocenie się a liposukacja jest faktycznie robiona różnymi metodami w tym najbezpieczniejsza jest Body-Jet.

Odnośnik do komentarza

Ja leczyłam nadpotliwość za pomocą botoksu w WellDerm we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona z efektu. W końcu moje ręce nie są mokre cały czas i  mogę żyć normalnie. Efekt utrzymuje się u mnie tak do roku, cenowo tez wychodzi bardzo korzystnie, a ulga jest ogromna, polecam ich gorąco. 

Odnośnik do komentarza

No ja z nadpotliwością zgłosiłam się do WellDerm w Warszawie, gdzie miałam botoks. Nie jest to rozwiązanie na całe życie, ale cenowo wychodzi w porządku, a problem znika na długo. Zdecydowanie warto wybrać własnie ich, obsługa jest najlepsza, są rzetelni, bardzo kompetentni i przemili, a zabiegi są wykonywane przez świetnych lekarzy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...