Forum Chirurgia plastyczna

Leczenie nadpotliwości przez liposukcję

~k_asia

~k_asia

Czy ktoś usuwał gruczoły potowe przez liposukcję? Czy problem nadmiernej potliwości zmniejszył się, czy pojawiły się jakieś skutki uboczne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Trick

Trick

szczerze to nie słyszałam o tym. Nie sądzę aby liposkucja w sposób bezpośredni miała zmniejszyć potliwość, bo przecież ona nie niszczy gruczołów potowych a tylko tkankę tłuszczową

91915 trick Kobieta, 35 lat, Mazowickie
~k_asia

~k_asia

fakt, usuwa tkankę tłuszczową i znajdujące siew niej gruczoły potowe, dotyczy tkanki pod pachami

laurette

laurette

Ja tez o czyms takim nie slyszalam aczkolwiek to ciekawe i z checią dowiedzialabym sie jak to sie wykonuje.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~kamila99

~kamila99

ja chyba coś słyszałam ale nie jestem pewna. Liposukcja nie wiem dlaczego kojarzy mi się z odsysaniem tłuszczu? Może tutaj będzie coś na ten temat wiem, ze jest tam dużo na temat operacji plastycznych więc może będzie i o tym :) a najlepiej zrobisz udając się do lekarza :)

~be la

~be la

Ja słyszałam raczej o usuwaniu nadpotliwości botoxem, bo liposukcja to kojarzy mi się z lipomodelingiem.

~ari77

~ari77

na nadpotliwość to raczej tylko botox! Mam doświadczenie, bo sama się temu poddałam, bo już mnie wkurzało nadmierne pocenie jak u innych w różnych sytuacjach. Było to nieprzyjemne , stresujące i w ogóle krepujące. Polecam genialna panią dr Majcherczyk z Łodzi, która pomaga w tych sprawach.

~natalia454

~natalia454

bosze... to pocenie się to okropna sprawa. Czy ten botox pod pachami to boli?

~aurel22

~aurel22

jak to drobne nakłucia trochę pewnie boli... jakie to są koszta i ile trzyma tak serio?