Skocz do zawartości
Forum

Zatkany nos a alergia na roztocza


Gość renata6k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FuTuReLooK

Polecam kupić odkyrzacz dla alegików, lub chociaż specjalne worki, poza tym regularnie sprzątać, jeżeli alergia jest naprawdę ostra, to niestety co 2/3 dni aż. Lepiej zrezygnować z dywanów i zasłon, zwłaszcza tych starych i zostać przysamych parkietach, kanapy też lepiej skórzane niż materiałowe.. diabeł tkwi w szczegółach!

Odnośnik do komentarza
Gość gosia199012

Też mam ten sam problem i niestety nawet codzienne sprzatanie nie pomaga i wiecznie kicham, boli mnie glowa i źle sie czuję. Niestety nie mogę znaleść żadnego odpowiedniego leku, który skutecznie by mi pomógł;(.

Odnośnik do komentarza

Ja muszę cały czas brać leki, bo inaczej chyba bym się udusił. Kupiłem też ten odkurzacz dla alergików, owszem była poprawa, niewielka ale zawsze. Potem przeczytałem na forum, że mógłbym spróbować ozonowania mieszkania, żeby pozabijać bakterie i roztocza. Poszukałem, popytałem znajomych znalazłem airozone i zamówiłem. Po niedługim czasie, mogłem swobodnie oddychać. Sam byłem zdziwiony, bo tyle lata zmagałem się z zatkanym nosem, a wystarczyło poświęcić jeden dzień i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza

mucha123
Mój syn alergikiem i tez walczyłem z roztoczami .
Kolega mi polecił firmę przyjechali z parownicami ,ozonizerami powalczyli 2 godzin i jest poprawa podobno trzeba to powtarzać raz na 3/4 tygodnie ale i tak się opłacało
( przynajmniej dla mnie)

ja zrobiłam tak samo - rok odkładałam grosz do grosza do skarbonki i jak pojechaliśmy na zimowe wakacje, to wtedy moja mama wpuściła do domu firme sprzątającą i teraz jest lepiej. Oni poodsuwali wszystkie meble, sprzęt AGD, bo wiadomo że cłowiek sam nigdy tak dokładnie nie posprząta. No i od nienawna biorę tabletki z bilastyną i na prawdę pomagają. głównie chodziło o pracę, albo wyjazdy do dziadków czy na wakacje, bo wiadomo, że o swój dom zadbasz, ale na czystość w innych nie masz wpływu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...