Skocz do zawartości
Forum

Uczulenie na słońce


benq123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Opisane przez Pana zmiany mogą być związane z uczuleniem na "słońce" jak i teoretycznie może to nie mieć żadnego związku. Najlepiej byłoby gdyby ponownie skonsultował się Pan z lekarzem, który przede wszystkim Pana zbada i oceni zmiany. Ponadto proszę kontynuować leczenie według dotychczasowych zaleceń lekarskich - być może zmiany wkrótce ustąpią.

Odnośnik do komentarza

Takie uczulenie na slonce miala moja siostra . Ja leczylam sie na bielactwo w AFPV w warszawie . Wspomnialam tez o niej i ja tez przyjeli. Zrobili z nia wywiad by zlecic badania. I okazalao sie ze najwazniejsza informacja bylo to ze ona nigdzie nie bywa tylko ciagle i duzo sie uczy. Zbadali jej tam miedzy innymi oczywiscie poziom miedzi. I nie miala miedzi wogole. Nasz mozg jest z cynkiem i miedzia mocno zwiazany a miedz odpowiada za uczulenie na slonce. Tertaz juz ma w normie i od dwoch lat lezy na sloncu jak tylko jest ono i nie miala zadnej alergii. Czasami proste padanie moze wskazac wiecej niz nie wiem jakie skomplikowane badania. Ale przez to ze miala niedobor miedzi mialaq b niski cholestero. Za niski by moc normalnie funkcjonowac.
Teraz obie stosujemy Dermotan ten ich tonik wyrownujacy koloryt skory. jestesmy obie zadowolone z wynikow leczenia choc nic nie jest proste. Ten Dermotan zrobil sie dosc znany wokol mnie i moich kolezanek ale oi kolegow bo daje taki rasowy wyglad co trzyma sie kilka dni a nie ma sie wrazenia ze jestes pomalowana. Wygladasz naturalnie a nie jakas tapeta. Wiem ze i mama mojej kumpeli stosuje ale ona pracuje w PR i musi dobrze wygladac wiec spuszczamy zaslone ze nie ten wiek by sie podobac , po za jej bardzo pasuje. wszystkie mowimy ze jej mama wyglada najlepiej z naszych mam. szkoda ze moja nie chce sie dac namowic. Ale pracuje jako ksiegoooooooooowa. Wiec wiadomo .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...