Skocz do zawartości
Forum

Silna opuchlizna po zjedzeniu jajek a alergia


Gość grazka_53_53

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grazka_53_53

zauważyłam od jakiegoś czasu że po zjedzeniu jajka ugotowanego , albo po naleśnikach , zaczynam bardzo puchnąć mam okropną opuchliznę od brzucha aż do opuchlizny nóg od góry uda i opuchlizna jest do kolan , zaczynam się martwić , ponieważ jestem po trzzech wstrząsach , i jeszcze na dodatek jestem uczulona na większośc leków ,

Odnośnik do komentarza
Gość Waszkaaa

Wybacz ale kompletnie Cię nie rozumiem! Dla mnie to głupota tak reyzykować. Wiesz że puchniesz po jajkach to po co je jesz, mialam już 3 wstrząsy więc cud że żyjesz i nadal chcesz ryzykować ... głupota skończona

Odnośnik do komentarza
Gość grazka_53_53

przepraszam to nie głupota, tylko po prostu ja już prawie nie mam co jeść bo na nabiał tez jestem uczulona , ja nie potrzebuję wywodów czy jestem głupia czy nie , ale porady jak można się pozbyć opuchlizny która mi bardzo dokucza, i czy jest możliwe żeby od produktów w których może się znajdować choć namiastka jajka , czy jest możliwe żeby tak strasznie puchnąć , ale boję się , dziękuje za jakąkolwiek pomoc lub poradę ,

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie w pytaniu jest mowa o białku zawartym w produktach mlecznych lub jajku. Niestety przy obecnym stanie wiedzy, nie umiemy odczulać alergików uczulonych na pokarmy. Jedynym sposobem, aby alergia ta nie występowała jest wyłączenie z diety uczulającego składnika, a więc w tym przypadku nabiału lub jajek. Objawy tej alergii można złagodzić, przyjmując leki przeciwhistaminowe, dostępne w aptekach bez recepty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...