Forum Alergia

Najlepsza metoda leczenia alergii na pyłki traw

~motomaniak666

~motomaniak666

mam pytanie dotyczące alergii na pyłki traw co jest najlepsze, leki homeopatyczne, leki w sprayu do nosa czy tabletki?? i kiedy najlepiej zacząć je brać??

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lek. Jacek Ławnicki

Lek. Jacek Ławnicki

Odpowiedź eksperta

Witam!
Skuteczność leków homeopatycznych jest wysoce dyskusyjna. Tabletki antyhistaminowe oraz miejscowe preparaty do nosa działają objawowo nie usuwając przyczyny dolegliwości. Warto udać się na wizytę do alergologa, który po wykonaniu testów będzie mógł zalecić odczulanie.

87201 lek-jacek-lawnicki Mężczyzna, 32 lata, Lublin
~migotka4

~migotka4

wlasnie ostatnio rzucil mi sie w oczy artykul o leczeniu alergii i przegladzie lekow na nia, moze sie przyda:) odetchnijspokojnie.pl/136-rodzaje-lekow-przeciwalergicznych

~krzysztof66

~krzysztof66

Ja też byłem uczulony na trawy, próbowałem wielu sposobów lecz zmniejszały one tylko objawy a nie leczyły alergię . W końcu znalazłem w internecie gabinet alergikus, zgłosiłem się tam na testy i odczulenie. Moje przewidywania sie sprawdziły byłem uczulony na pyłki traw i postanowiłem się odczulić. Odczulenie było skuteczne gdyż pierwszy raz od wielu lat na wiosne nie miałem kataru i kaszlu , polecam

thec

thec

Z alergią żyje ok 20 lat. Jestem po odczulaniu i poprawiło się o 60-70 % w zależności od sytuacji w danym roku. Biorę leki antyhistaminowe i czasami dodatkowe tabsy na katar

104797 thec Mężczyzna, 37 lat, Poznań
~Antoni J

~Antoni J

Polecam komory jonizacyjne super sperawa te jony mi pomogły a cisnienie się wyciszyło SUPER dzieki jestem z warszay i bede korzystał raz w tygodniu poczytakjcie o tej metodzie na komorajonizacyjna.pl