Skocz do zawartości
Forum

Alergia na ślinę i pot partnera


Gość ma-da-le-na

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma-da-le-na

Od 2 miesiecy jestem z moim obecnym chłopakiem oboje mamy 21 lat. Po pewnym czasie zauwazylam krostki i czerwone plamki jakby poparzenia np na ramionach na dekolcie i brzuchu. Nie wiedzialam co to jest, ale potem przyuwazylam ze pojawia sie to w miejscach w ktorych mnie calowal. Ostatnio nocował u mnie i pojawiły mi sie takie plamki na ramionach. Bylam u lekarza ktory stwierdizl, ze to moze byc alergia kontaktowa. Dostalam masc i leki do lykania i objawy alergii zniknely. Jednak jestem zaniepokojona bo jesli mam alergie na mojego chlopaka to bedzie ona zawsze wracala po blizszym kontakcie. Wiem ze brzmi to nieprawdopodobnie ale dla mnie jest to powazny problem i chcialabym sie poradzic co robic.

Odnośnik do komentarza

wiesz o bliższe stosunki to bym się nie martwiła bo jesli złoży prezerwatywę to bedzie po problemie. A jesli chodzi o ślinę i pot to musisz brać leki, jesli chcesz to mozesz też zaczać się odczulać ale to długi proces i nei zawsze skuteczny

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza
Gość TatianaR

Niestety, ale cię nie pocieszę. Ja z mężem jesteśmy już trzeci rok po ślubie, a mój organizm nadal się nie przyzwyczaił. Próby były różne, odstAwianie wszelkich pokarmów czy kosmetyków. Nic nie pomogło. Za każdym razem w miejscu, w którym mnie całuje mam czerwone plamy i odczuwam swędzenie. Nigdy wcześniej mnie to nie spotkało z żadna inna osoba ani tez nie mam problemów z żadnymi innymi alergiami. Ale cóż - milosc nie wybiera

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...