Forum Alergia

Uporczywy świąd skóry na udach

~Orzech12

~Orzech12

Od pewnego czasu odczuwam uporczywy siwad na nogscb były wysypki w postaci plam różowych. Odczuwam kulki po lewej stronie ma szyi ( węzły chłonne) badania podstawowe dobrze. Nie wiem czy to alergia czy może objaw groznej choroby?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Bazyyll

~Bazyyll

Zdecydowanie polecam wizytę u lekarz specjalisty, nie ma co ryzykować. Moje dziecko miało dziwne plamy na udach ale okazało się, że wszystkiemu jest winna alergia pokarmowa. Wystarczył lek odczulający i zmiana kosmetyków na Eloderm, który ją odpowiednio odżywił. Niestety część leków jest na receptę, to lekarz decyduje o ich podaniu i dawkowaniu.

~Orzech12

~Orzech12

Byłem u lekarza i twierdzi że za dużo czytam o chorobach najlepsze jest to że wysypka mi wychodzi na wieczór a rano mija i nie jestem w stanie pokazać jej lekarzowi

~wikka66

~wikka66

Najprawdopodobniej masz na coś alergię. Pomyśl nad środkami chemicznymi, które masz w domu lub w pracy. Co do Elodermu, to znam doskonale, ponieważ własnie tego używa moje dziecko do pielęgnacji skóry. Lubię apteczne produkty, mam do niech większe zaufanie.

~Ola Swiderska

~Ola Swiderska

Cześć. Wiesz co.... Co do lekarza, ze za dużo czytasz o chorobach, to powiem Ci tak.. zmień lekarza i tyle. Druga sprawa to powiem Ci tyle że mnóstwo badań trzeba robić na własną rękę. podam Ci przykład: gdyby moja mama nie czytała w internecie różnych rzeczy i gdyby nie zasugerowałam jej pewnych badań pani z laboratorium to mojej mamy by już nie było z nami dzisiaj tylko leżałaby na cmentarzu. Jeżeli to faktycznie może być alergia- przede wszystkim - nie bierze się żadnych leków przeciwalergicznych bez konsultacji z lekarzem. Porób testy. jak jesteś z Warszawy to widziałam cennik bo też sama się rozglądam za takimi testami, a widziałam je tutaj http://biorezonans-wilanow.pl/cennik/ Sam zobacz i zdecyduj. I jeszcze jedno. Zmień lekarza i porób dokładniejsze badania.

~Jajajn

~Jajajn

Zmieniłem lekarza i kolejny mi mówi to samo że mam dobrze badania tylko za dużo czytam o chorobach i że mogę mieć alergie ale raka napewno nie