Skocz do zawartości
Forum

Uporczywy świąd skóry na udach


Gość Orzech12

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu odczuwam uporczywy siwad na nogscb były wysypki w postaci plam różowych. Odczuwam kulki po lewej stronie ma szyi ( węzły chłonne) badania podstawowe dobrze. Nie wiem czy to alergia czy może objaw groznej choroby?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wizytę u lekarz specjalisty, nie ma co ryzykować. Moje dziecko miało dziwne plamy na udach ale okazało się, że wszystkiemu jest winna alergia pokarmowa. Wystarczył lek odczulający i zmiana kosmetyków na Eloderm, który ją odpowiednio odżywił. Niestety część leków jest na receptę, to lekarz decyduje o ich podaniu i dawkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej masz na coś alergię. Pomyśl nad środkami chemicznymi, które masz w domu lub w pracy. Co do Elodermu, to znam doskonale, ponieważ własnie tego używa moje dziecko do pielęgnacji skóry. Lubię apteczne produkty, mam do niech większe zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ola Swiderska

Cześć. Wiesz co.... Co do lekarza, ze za dużo czytasz o chorobach, to powiem Ci tak.. zmień lekarza i tyle. Druga sprawa to powiem Ci tyle że mnóstwo badań trzeba robić na własną rękę. podam Ci przykład: gdyby moja mama nie czytała w internecie różnych rzeczy i gdyby nie zasugerowałam jej pewnych badań pani z laboratorium to mojej mamy by już nie było z nami dzisiaj tylko leżałaby na cmentarzu. Jeżeli to faktycznie może być alergia- przede wszystkim - nie bierze się żadnych leków przeciwalergicznych bez konsultacji z lekarzem. Porób testy. jak jesteś z Warszawy to widziałam cennik bo też sama się rozglądam za takimi testami, a widziałam je tutaj http://biorezonans-wilanow.pl/cennik/ Sam zobacz i zdecyduj. I jeszcze jedno. Zmień lekarza i porób dokładniejsze badania.

Odnośnik do komentarza
Gość TosiaRoka

Ja również robiłam badania prywatnie i poszukiwałam przyczyny dlaczego choruję. Oczywiście potwierdziła się alergia i wszystko co z tym związane. W przypadku kłopotów ze skórą, faktycznie eloderm jest balsamem, który koi suchość i nadwrażliwość. Zresztą osoby z delikatną skórą, muszą bardzo uważać na kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...