Skocz do zawartości
Forum

Inhalacja


Gość martinkk

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam Alergia Stop i jestem zadowolona z tego jak działa. Szybko, wygodnie bez hałasu. W zasadzie wszystko to co czytałam na temat inhalatora w sieci to mi się teraz potwierdza. Poza tym cena bardzo przystępna biorąc pod uwagę że sprzęt jest atestowany, bezpieczny, w 100 proc medyczny.

Odnośnik do komentarza
Gość Maciej Kromer

Ja po dłuższych przemyśleniach postawiłem na model Sharpa z serii D.

Przekonał mnie do tego dodatkowo wbudowany nawilżacz wraz z jonizacją powietrza. Jestem alergikiem więc takie rozwiązanie wydawało się być dla mnie idealne.

Polecam skorzystać z konfiguratora na stronie loveair
https://loveair.pl/konfigurator
Zaznaczacie metraż (chodzi o pomieszczenie, nie całe mieszkanie), interesujące nas funkcje i mamy zbiór urządzeń, które takowe kryteria spełniają. ;)

Ja po 2 dniach przestałem rano budzić się z pełnym kataru nosem, powietrze wydaje się być o wiele bardziej sterylne, brak jakiegokolwiek zapachu, jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Alergia Stop inchaluje naprawdę fajnie, jestem zaskoczony że tak to wszystko krotko trwa. Wcześniej jeśli już robilismy w domu inchalacje to takie tradycyjne z pary wodnej, gdzie się nastawiało do miski gorącej wody z olejkami eterycznymi i to wdychało...efekt jakiś tam był ale nie tak jak teraz przy inchalatorze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...