Forum Alergia

Prezent dla alergika

~Gizelcia

~Gizelcia

Macie jakieś pomysły na prezent dla alergika? Myślałam o jakiś urządzeniu, ale kompletnie nie znam się w temacie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Szafranka

~Szafranka

Zamówiłam mamie oczyszczacz powietrza, bo nie toleruje roztoczy. Wydaje mi się, że to bardzo rozsądny podarunek, bo w jakiś sposób przyczyni się do zminimalizowania objawów alergii. Powinna być zadowolona.

~Gizelcia

~Gizelcia

Masarka... Koszt tego oczyszczacza powietrza jest kosmiczny... Wolałabym jakiś sprzęt w rozsądniejszej cenie. Nie musi być wcale ekskluzywny, najważniejsze żeby był skuteczny.

~Filipek92

~Filipek92

Wiesz, wszystko zależy co dany oczyszczacz ma w sobie posiadać. Chcesz bajery, jonizację, nawilżanie - musisz za nie zapłacić, niestety. :/

Jeżeli nie masz wielkiego metrażu, zależy Ci przede wszystkim na czystym powietrzu to takie coś spokojnie wystarczy. :)
https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-fp-f30euh

~ErykRosiak

~ErykRosiak

Najlepiej zamów urządzenie od producenta zajmującego się tylko i wyłącznie produktami przeciwalergicznymi. Wtedy będziesz miała pewność, że oczyszczacz będzie w 100% skuteczny. Wcale nie musisz kierować się marką i wygórowaną ceną.

~MajkiMajk

~MajkiMajk

Dokładnie! W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Kierując się właśnie takimi kryteriami jakoś pół roku temu zamówiłem oczyszczacz powietrza od https://www.alsos.pl/ . Jest to firma, która ma na stanie tylko urządzenia przeciwalergiczne oraz współpracuje z alergologami. Dodatkowym plusem są ceny, które po prostu nie są przegięte. Odnośnie sprzętu to nadal działa jak należy i skutecznie pozbywa się roztoczy z powietrza. Grunt to nie dać się zwieść urządzeniom, które są naszprycowane bezużyteczną technologią.