Skocz do zawartości
Forum

Allerban?


Gość Adek36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio doczytałem się, że najskuteczniejszym składnikiem aktywnym przeciw alergii na roztocza jest allerban. Wcześniej nie miałem z nim styczności i chciałbym dowiedzieć się czy jest to prawda? Moja żona ma alergię na roztocza kurzu domowego, więc szukam jakiś skutecznych sposobów, żeby zminimalizować objawy jej przypadłości. Na rynku jest wiele produktów, które zawierają ten składnik. Czy ktoś z Was miał z nim do czynienia? Czy rzeczywiście działa?

Odnośnik do komentarza

Jako osoba, która ma spore doświadczenie z alergią na roztocza (od 3 roku życia), mogę potwierdzić działanie tego składnika aktywnego. Rzeczywiście zmniejsza objawy i znacznie poprawia warunki życia. Pozostaje kwestia doboru odpowiednich produktów oraz firmy. Lepiej nie kupować niczego w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Także miałam problem z wyborem odpowiedniego producenta. Na szczęście mój alergolog jest obyty w tych tematach, więc podrzucił mi najlepszą propozycje. Od kiedy zamawiam produkty przeciwalergiczne poprzez https://www.alsos.pl/ objawy alergii prawie całkowicie ustały. Allerban, którego używają skutecznie przeciwdziała roztoczom. Do tego dowiedziałam się, że współpracują ze specjalistami w dziedzinie alergii oraz mają dość fajnego bloga z przydatnymi poradami.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za radę. Już sprawdziłem bloga i wprowadziłem kilka zasad w swoim domu. Do tego zamówiłem komplet pościeli antyalergicznej. Mam nadzieję, że się sprawdzi. Moja żona w końcu przestanie męczyć się z nieustającymi objawami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...