Forum Alergia

Jak leczyć alergię na roztocza?

~n...l

~n...l

witam. Mam alergie na roztocza, przez co często zapalenie spojówek. Biore tabletki na alergie i mam krople do oczu ZABAK, tylko ze nie widze zadnej róznicy jesli chodzi o oczy. Ciągle mnie szczypią przez co nie moge normalnie funkcjonowac, a zwłaszcza na lekcjach. Czy ktos może mi poradzić co mozna jeszcze zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~WoodyKnows

~WoodyKnows

Sprawdź nasze filtry do nosa - pomogą ograniczyć wdychanie roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów wziewnych. Możesz stosować zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

~katarzyna-drogosz657

~katarzyna-drogosz657

A może warto skontaktować się z lekarzem, aby zmienił Twoje leki na alergię? Zwłaszcza, że skoro te dotychczasowe nie działają... inna sprawa, że w szkole niektóre rzeczy nie należą do najnowszych. Raczej tych, które latami zbierają kurz... Mój syn miał podobny problem i faktycznie skończyło się zmianą lekarza, rezygnacją z zasłon, firan (zostały tylko rolety) i wykładzin. Teraz jedynie ma niewielki dywan pod krzesłem biurowym (kupiony bodajże tutaj: http://www.topworld.pl/) i koniec...

~kubakarski

~kubakarski

Nie mamy problemów z inhalatorem Alergia Stop a korzystamy wyjątkowo regularnie, bo córka potrzebuje codziennego podania lekarstwa.