Skocz do zawartości
Forum

Swędzące bąble na powiekach czy to kot czy bakteria


JustynaPa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od ponad miesiąca mam bąble na powiekach, które strasznie swędza, jak sie podrapię jest woda i powstaje jakby rana ale bez strupa lecz bardzo swędzi, piecze, boli i potem się wysusza, schodzi skóra. Bąbelki pojawiają sie i znikają i znowu pojawiają także każdego dnia mam powieki w bąblach. Mam wrażenie, że jak byłam za granica było mi lepiej a po powrocie do domu po pól godziny miałam całe powieki w bąblach. Zbieg okoliczności? Od dwóch lat mam kota od roku kichanie i katar woda cały rok, po wzięciu przez miesiac clatra poprawilo się nie kichalam i katar tez jakby lepszy ale oczy cały czas, nie wiem czy to alergia czy jakieś zapalenie czy jakaś bakteria a lekarz dopiero za dwa tygodnie a ja chyba zwariuję. Kot jako nowy członek rodziny od 2 lat. Oczy opuchnięte strasznie zwłaszcza wieczorem. Kosmetyki bez zmian i nawet mam wrażenie że w nich mi lepiej, nie wiem czy wtedy mnie tak nie swędzi czy cos po prostu mam na powiece i nie dotykam tak ..zdjęcia z lżejszej wersji sprawy i niestety nie da sie tak ująć, lecz prosze mi wierzyć ledwie oczy otwieram :( czy ktoś coś miał podobnego? pomocy

monthly_2017_10/swedzace-bable-na-powiekach-czy-to-kot-czy-bakteria_5197.jpg

monthly_2017_10/swedzace-bable-na-powiekach-czy-to-kot-czy-bakteria_5198.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość patrycjapati

A byłaś z tym u lekarza? Nie ma na co czekać, bo któregoś dnia obudzisz się z jednym wielkim bąblem zamiast oczu…Jakiś czas temu jak byłam swojego dermatologa w Dammianie to w poczekalni siedziała Pani, która miała opuchniętą całą twarz i okazało się, że od roku lekceważyła wszelkie objawy uczulenia... Nie wiem jak to się skończyło ale mam nadzieję, że lekarz jej pomógł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...