Forum Alergia

czy to alergia?

~nelciaa

~nelciaa

Witam. U mojej 5-letniej coreczki ostatnio zauważyłam niepokojaca wysypke, ktora bardzo ją swędzi. Drapie się co chwile, a głownie to dotyczy łokci i okolicy między palacami dloni. Czytałam, że to moze byc alergia pokarmowa ale sama nie wiem.. A i corka mówi, że w nocy jest najgorzej. Czy ktoś wie co to może byc?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gianada

~gianada

no nie wiem, bardziej mi to wygląda na objawy świerzbu (a wiem cos o tym, 2 razy przerabiane już )

~nelciaa

~nelciaa

To musze się przejsc do lekarza. A co stosowałas zeby z tego wyjsc?

~daria190

~daria190

Na różnych lekach inhaluje Alergia Stop, jak na tej klasy inhalator to dużo nie kosztował, gwarancję na niego dają 24 miesiące

~okklx

~okklx

Zdecydowaliśmy się z mężem na Alergia STOP i nas nie zawodzi, szybka inhalacja i też dokładna jednocześnie, także lek gdzieś po suficie nie lata ale trafia w płuca ;)

~bednarskakama

~bednarskakama

Z inhalatorami to ruznie można trafić, sama mam Alergia Stop od zeszlego roku i jeszcze jakiś awarii nie mialam przy nim, w miarę cichy i szybki

~jami

~jami

Jeżeli nie jesteście pewni czy macie alergię to powinniście się jak najszybciej przebadać pod tym kątem. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to mogę wam polecić gabinet alergologiczny dr Teresy Stelmasiak. Tam możecie wykryć alergię i rozpocząć jej leczenie.

~viki88

~viki88

Podpowiem Alergia Stop od Sanity, nadaje się do kuracji przy alergii ale tych zastosowań jest tutaj dużo więcej, można robić dowolny inny typ aerozoloterapii na górę i dół

~marta1990x

~marta1990x

Trafiłam na Alergia Stop trochę z przypadku bo mi reklama tego modelu wyskoczyła jak szukałam ciśnieniomierza na prezent dla ojca. Kupiłam i ciśnieniomierz i inhalator :) Przydatna rzecz powiem szczerze, szczególnie jak ma się dzieci w domu, które regularnie łapią różne infekcje dróg oddechowych i trzeba szybko interweniować. Aerozol jest bezpieczniejszy niż tabletki bo trafia prosto do źródła stanu zapalnego.

~Tonia4

~Tonia4

Moje dzieci mają alergię, z którą walczę od kilku lat. Najpierw trafiłam do dr. J. Banasiuka z synem, okazało się, że po badaniach wyszło, że ma alergię na różne pyłki. Wkrótce po diagnozie alergii u syna, pojawiła się wysypka, bóle głowy, brzucha u córki. Pan doktor zlecił wykonanie szczegółowych badań w kierunku alergii i okazało się, że i córka ma alergię, celiakię. Dzięki opiece pana doktora jakoś panuję nad tymi alergiami, ale nie jest to łatwe. Dobrze, że mam zaufanego, bardzo dobrego lekarza, bo nie wiem co by było dalej.

~kingablav

~kingablav

Alergia Stop ma tę ważną zaletę że nie hałasuje podczas działania. To jest jeden z tych parametrów na który naprawdę warto patrzeć szukając modelu tłokowego...a już najbardziej jeśli z inhalacji mają korzystać dzieci. Nie znam dziecka które byłoby w stanie wytrzymać przy huczącym inhalatorze i spokojnie wdychać mgiełkę.

~sabinaaa11

~sabinaaa11

Jak czesto korzystacie z tego termometra? Nie psuje sie wam?

~martaaaaaaaa

~martaaaaaaaa

Też będe podpowiadala ten polski Alergia Stop. Wystarczył rzut oka w instrukcję obsługi i już wiedziałam co do czego podłączyć i jak uruchomić inahalację. :)

~fiona11111222

~fiona11111222

Na pewno alergia, ale dla pewności polecam zrobić dodatkowe badania w tedy będziesz miała 100% pewność. Na alergię bardzo pomocny jest lek Hitaxa Fast bardzo szybko przynosi ulgę jest bezpieczny dla dorosłych jak i dla dzieci.

~areksocha

~areksocha

Ja będąc w Niemczech kupiłem przypadkowo taki mini inhalator Clip bo mnie dopadło przeziębienie i korzystałem z niego tak podręcznie i faktycznie udało się nieco udrożnić drogi oddechowe, dobrze sprawdził się w praktyce.