Skocz do zawartości
Forum

czy to alergia?


Gość nelciaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. U mojej 5-letniej coreczki ostatnio zauważyłam niepokojaca wysypke, ktora bardzo ją swędzi. Drapie się co chwile, a głownie to dotyczy łokci i okolicy między palacami dloni. Czytałam, że to moze byc alergia pokarmowa ale sama nie wiem.. A i corka mówi, że w nocy jest najgorzej. Czy ktoś wie co to może byc?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie jesteście pewni czy macie alergię to powinniście się jak najszybciej przebadać pod tym kątem. Jeżeli mieszkacie w Lublinie to mogę wam polecić gabinet alergologiczny dr Teresy Stelmasiak. Tam możecie wykryć alergię i rozpocząć jej leczenie.

Odnośnik do komentarza
Gość marta1990x

Trafiłam na Alergia Stop trochę z przypadku bo mi reklama tego modelu wyskoczyła jak szukałam ciśnieniomierza na prezent dla ojca. Kupiłam i ciśnieniomierz i inhalator :) Przydatna rzecz powiem szczerze, szczególnie jak ma się dzieci w domu, które regularnie łapią różne infekcje dróg oddechowych i trzeba szybko interweniować. Aerozol jest bezpieczniejszy niż tabletki bo trafia prosto do źródła stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci mają alergię, z którą walczę od kilku lat. Najpierw trafiłam do dr. J. Banasiuka z synem, okazało się, że po badaniach wyszło, że ma alergię na różne pyłki. Wkrótce po diagnozie alergii u syna, pojawiła się wysypka, bóle głowy, brzucha u córki. Pan doktor zlecił wykonanie szczegółowych badań w kierunku alergii i okazało się, że i córka ma alergię, celiakię. Dzięki opiece pana doktora jakoś panuję nad tymi alergiami, ale nie jest to łatwe. Dobrze, że mam zaufanego, bardzo dobrego lekarza, bo nie wiem co by było dalej.

Odnośnik do komentarza

Alergia Stop ma tę ważną zaletę że nie hałasuje podczas działania. To jest jeden z tych parametrów na który naprawdę warto patrzeć szukając modelu tłokowego...a już najbardziej jeśli z inhalacji mają korzystać dzieci. Nie znam dziecka które byłoby w stanie wytrzymać przy huczącym inhalatorze i spokojnie wdychać mgiełkę.

Odnośnik do komentarza
Gość fiona11111222

Na pewno alergia, ale dla pewności polecam zrobić dodatkowe badania w tedy będziesz miała 100% pewność. Na alergię bardzo pomocny jest lek Hitaxa Fast bardzo szybko przynosi ulgę jest bezpieczny dla dorosłych jak i dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Ja niby jestem dorosła, ale jako dziecko też miałam coś podobnego, a teraz właśnie mi powróciło i w końca sama siebie zabrałam na testy alergologiczne, bo rodzice oczywiście w dzieciństwie mnie olali. Robiłam w Alergo-Med i bardzo się cieszę, że tam mnie w końcu zdiagnozowali, okazało się, że mam alergię pokarmową, ale teraz przynajmniej wiem na co i czego unikać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...