Forum Alergia

alergia skórna?

~Bumka

~Bumka

witam. czy silne swędzenie skóry może być objawem alergii? czy to coś poważniejszego typu atopowe zapalenie skóry albo co gorsza świerzb?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~blendera

~blendera

a to najlepiej jak lekarz stwierdzi. chociaż u mojej siostry, pomylił świerzb z azs :/ wiem, że w końcu farmaceuty sie poradziła i dał jej cos bez recepty, novoscabin bodajże. tak czy siak, zapytaj specjaliste :)

~bumka

~bumka

hm jakie miala dokladnie objawy? i ile trwalo leczenie? jeju zmartwilas mnie :(

Dr n. med. Tomasz Grzelewski

Dr n. med. Tomasz Grzelewski

Odpowiedź eksperta

proszę wysłać zdjęcia na inny darmowy portal www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatrę

tam każdy pacjent ma osobny chat . pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog

--

Zobacz mój profil na ranking.abcZdrowie.pl

103399 dr-n-med-tomasz-grzelewski Mężczyzna, 43 lata, Łódź
~Koalin

~Koalin

Zdecydowanie najlepiej wybrać sie do lekarza alergologa bądź dermatologa aby stwierdził co Ci dolega. Do czasu wizyty spróbuj mazidło konopne chłodzące z MolPharmy ( takie z niebieską etykietką), które można kupić w aptekach lub zielarskich. U mnie się sprawdza przy różnego rodzaju wysypkach skórnych.

~Mariolla

~Mariolla

Jeśli szukasz przychodni w której nie będziesz musiała czekać na wizytę to zadzwoń do CMP w Krakowie. Przyjmują tam sami specjaliści. Odczulam u nich moją córkę.

~Godlen

~Godlen

Dokładnie, dużo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma w sobie pasożyta a to jest częsty powód świerzbu, alergi i innego gówna!