Skocz do zawartości
Forum

alergia co brać?


Gość mervels

Rekomendowane odpowiedzi

ok 2 lata temu dostałem alergii - po testach wyszło, że mam alergię na pylenie traw, niektórych zbóż, brzozy. Brałem leki ale mie mega zamulałi, bylem strsasznie senny, zmęcozny i je odstawiłem, niedługo wiosna i martwię się co teraz, czy jestem skazany na zamulające leki?

Odnośnik do komentarza

Ja piję takie zioła na alergię, które mi jeszcze swego czasu babcia polecała - Tarczyca bajkalska. Wystarczyć zaparzyć wrzątkiem i pić, a te zioła można kupić z magazynu zdrowia (magazyn-zdrowia.pl) Można to pić nawet kilka razy dziennie. Tarczyca bajkalska również skutecznie niszczy komórki nowotworowe bez szkody dla zdrowych.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o produkty naturalne, bez konserwantów, bez GMO to produkt BorelissPro w połączeniu z Duolife Dzień/Noc dają bardzo dobre efekty. Załączam opinię.
W 2011 roku u mojego rocznego synka pojawiła się wysypka na rękach. W miarę upływu czasu nasilała się i ogarnęła całe jego ciało. Bardzo cierpiał, zwłaszcza w nocy, gdy wysypka się zaostrzała a synek drapał się aż do krwi. Bandażowaliśmy mu na noc dłonie, leczyliśmy go sterydami, kupowaliśmy robione na nas w aptece maści z przepisu lekarza, przez kilka miesięcy odczulaliśmy go i stosowaliśmy homeopatię. Przez 3 lata synek (i cała rodzina razem z nim) był na diecie bezglutenowej. Żadna ze stosowanych przez nas metod go nie leczyła a jedynie tonowała objawy. Bezsilni postanowiliśmy pójść na konferencję dotyczącą naturalnej suplementacji i zdrowia „Żyj Świadomie” prowadzoną przez doktora Kardasza. Później nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Po 3 miesiącach stosowania produktów mamy zdrowe dziecko, wszystkie objawy zniknęły! Polecam DuoLife i BorelissPro wszystkim alergikom.

Dariusz Mietlicki stosuje DuoLife Dzień i Noc oraz BorelissPro od 01.2014

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

Odnośnik do komentarza

~piwoosz
Znacie jakieś leki na alergię, które nie mają interakcji z alkoholem? Ciężko w lecie zrezygnować z zimnego piwka ale tabletek też nie chcę przestać brać

Proszę sprawdzić produkt BorelissPro. Skuteczny i bezpieczny produkt, który nie wchodzi w reakcję z alkoholem. Może Pan zobaczyć materiał wideo o nim na www.przemyslawkwiatkowski.pl - suplementacja. Jest to w 100 % naturalny produkt, który świetnie się sprawdza przy alergiach. Załączam jedną z wielu opinii :'W 2011 roku u mojego rocznego synka pojawiła się wysypka na rękach. W miarę upływu czasu nasilała się i ogarnęła całe jego ciało. Bardzo cierpiał, zwłaszcza w nocy, gdy wysypka się zaostrzała a synek drapał się aż do krwi. Bandażowaliśmy mu na noc dłonie, leczyliśmy go sterydami, kupowaliśmy robione na nas w aptece maści z przepisu lekarza, przez kilka miesięcy odczulaliśmy go i stosowaliśmy homeopatię. Przez 3 lata synek (i cała rodzina razem z nim) był na diecie bezglutenowej. Żadna ze stosowanych przez nas metod go nie leczyła a jedynie tonowała objawy. Bezsilni postanowiliśmy pójść na konferencję dotyczącą naturalnej suplementacji i zdrowia „Żyj Świadomie” prowadzoną przez doktora Kardasza. Później nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Po 3 miesiącach stosowania produktów mamy zdrowe dziecko, wszystkie objawy zniknęły! Polecam DuoLife i BorelissPro wszystkim alergikom.'

Słonecznego dnia :)

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

Odnośnik do komentarza
Gość arielkaa234

też mam niestety alergię na pyłki traw,teraz to jest masakra, ciężko bez leków tak wyjeć bo zaraz kicham, oczy mi łzawią, noszę ze soba hitaxę fast bo mozna wziąć w każdej chwili, dlatego nie biorę na zapas tylko jak już mocniej mnie pryzciśnie

Odnośnik do komentarza
Gość kacper92

Zgadzam się, lekarz przede wszystkim. Jak tak czytam fora o alergii, ludzie polecają sobie ‘cud środki’ a mało kto zwyczajnie poleci lekarza, co mnie bardzo dziwi bo przecież nikt tak naprawdę zwykle ni posiada wiedzy jak się z tego skutecznie wyleczyć. Ja, jak już miałem dość alergii bo zaczęła być już za bardzo uciążliwa od razu skonsultowałem się z odpowiednim specjalista, nie czekałem, nie wydawałem pieniędzy w błoto na nieskuteczne leki, itp. jeśli chcecie, mogę polecić lekarzy z centrummedyczne. com. Pl – są naprawdę w porządku, bardzo mi pomogli;

Odnośnik do komentarza
Gość lideczka

Też się zgadzam, najlepiej iść do lekarza. Specjalisty i badań nie zastąpią żadne leki i porady internetowe. Ja mogę polecić swoją alergolog dr Ewę Berlińską ze Skin&Smile. Wiosna za pasem, więc będę bywać u pani doktor częściej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...