Forum Alergia

alergia co brać?

~mervels

~mervels

ok 2 lata temu dostałem alergii - po testach wyszło, że mam alergię na pylenie traw, niektórych zbóż, brzozy. Brałem leki ale mie mega zamulałi, bylem strsasznie senny, zmęcozny i je odstawiłem, niedługo wiosna i martwię się co teraz, czy jestem skazany na zamulające leki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dr n. med. Tomasz Grzelewski

Dr n. med. Tomasz Grzelewski

Odpowiedź eksperta

nie są już nowe bez zamulania.....

proszę wysłać wyniki na inny darmowy portal wp: www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatrę
tam każdy moj pacjent ma osobny chat . pozdrawiam Tomasz grzelewski alergolog
--

--

Zobacz mój profil na ranking.abcZdrowie.pl

103399 dr-n-med-tomasz-grzelewski Mężczyzna, 45 lat, Łódź
~kameleo

~kameleo

ja biorę hitaxe fast, nie czuję negatywnych objawów typu usypianie, całkiem normalnie ise po tym czuje i też łatwo w każdej chwili wziąć bo nie trzeba nawet tabletek popijac

akuszerka

akuszerka

Jak zmienisz dietę na stałe to będziesz zdrowy. Nie ma alergii.
To niedożywienie. Proszę na stałe jadać dużo mięsa ( czerwone, różowe) z warzywami i tłuszczem zwierzęcym. Troche straczkowych bo tuczą, zboża okazjonalnie. Efekty po 2 tygodniach.

186024 akuszerka Kobieta, 56 lat, Piaseczno
syvunia

syvunia

I kontroluj co aktualnie pyli. Na przykład na www.Odetchnijspokojnie.pl tam jest aktualna mapa pyleń. Mi się przydaje bo nie na wszystkie jestem tak samo uczulona.

179705 syvunia Kobieta, 35 lat, Kalisz
~tynkowa

~tynkowa

Biorę allertec, mnie pomaga, a jest dostępny w każdej aptece i to bez recepty.

~Pamil

~Pamil wpis edytowany

Ja piję takie zioła na alergię, które mi jeszcze swego czasu babcia polecała - Tarczyca bajkalska. Wystarczyć zaparzyć wrzątkiem i pić, a te zioła można kupić z magazynu zdrowia (magazyn-zdrowia.pl) Można to pić nawet kilka razy dziennie. Tarczyca bajkalska również skutecznie niszczy komórki nowotworowe bez szkody dla zdrowych.

P. Kwiatkowski

P. Kwiatkowski

Jeżeli chodzi o produkty naturalne, bez konserwantów, bez GMO to produkt BorelissPro w połączeniu z Duolife Dzień/Noc dają bardzo dobre efekty. Załączam opinię.
W 2011 roku u mojego rocznego synka pojawiła się wysypka na rękach. W miarę upływu czasu nasilała się i ogarnęła całe jego ciało. Bardzo cierpiał, zwłaszcza w nocy, gdy wysypka się zaostrzała a synek drapał się aż do krwi. Bandażowaliśmy mu na noc dłonie, leczyliśmy go sterydami, kupowaliśmy robione na nas w aptece maści z przepisu lekarza, przez kilka miesięcy odczulaliśmy go i stosowaliśmy homeopatię. Przez 3 lata synek (i cała rodzina razem z nim) był na diecie bezglutenowej. Żadna ze stosowanych przez nas metod go nie leczyła a jedynie tonowała objawy. Bezsilni postanowiliśmy pójść na konferencję dotyczącą naturalnej suplementacji i zdrowia „Żyj Świadomie” prowadzoną przez doktora Kardasza. Później nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Po 3 miesiącach stosowania produktów mamy zdrowe dziecko, wszystkie objawy zniknęły! Polecam DuoLife i BorelissPro wszystkim alergikom.

Dariusz Mietlicki stosuje DuoLife Dzień i Noc oraz BorelissPro od 01.2014

--

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

190778 p-kwiatkowski Mężczyzna, 32 lata, Poznań
~regza

~regza

allertec jest chyba najpopularniejszy lekiem na alergie. Moja mama używa i ja niestety też na sezonowe uczulenia.

syvunia

syvunia

Ja tak samo zawsze na wiosne dostaję silnego uczulenia na trawy. Staram się wtedy mocno ograniczać wyjścia na dwór, chociaż czasem to niemożliwe. Zawsze też wielką ulgę przynosi mi Allertec i branie witaminy C (oczywiście pilnować by nie przekroczyć dziennego zapotrzebowania).

179705 syvunia Kobieta, 35 lat, Kalisz
~piwoosz

~piwoosz

Znacie jakieś leki na alergię, które nie mają interakcji z alkoholem? Ciężko w lecie zrezygnować z zimnego piwka ale tabletek też nie chcę przestać brać

P. Kwiatkowski

P. Kwiatkowski

~piwoosz
Znacie jakieś leki na alergię, które nie mają interakcji z alkoholem? Ciężko w lecie zrezygnować z zimnego piwka ale tabletek też nie chcę przestać brać

Proszę sprawdzić produkt BorelissPro. Skuteczny i bezpieczny produkt, który nie wchodzi w reakcję z alkoholem. Może Pan zobaczyć materiał wideo o nim na www.przemyslawkwiatkowski.pl - suplementacja. Jest to w 100 % naturalny produkt, który świetnie się sprawdza przy alergiach. Załączam jedną z wielu opinii :'W 2011 roku u mojego rocznego synka pojawiła się wysypka na rękach. W miarę upływu czasu nasilała się i ogarnęła całe jego ciało. Bardzo cierpiał, zwłaszcza w nocy, gdy wysypka się zaostrzała a synek drapał się aż do krwi. Bandażowaliśmy mu na noc dłonie, leczyliśmy go sterydami, kupowaliśmy robione na nas w aptece maści z przepisu lekarza, przez kilka miesięcy odczulaliśmy go i stosowaliśmy homeopatię. Przez 3 lata synek (i cała rodzina razem z nim) był na diecie bezglutenowej. Żadna ze stosowanych przez nas metod go nie leczyła a jedynie tonowała objawy. Bezsilni postanowiliśmy pójść na konferencję dotyczącą naturalnej suplementacji i zdrowia „Żyj Świadomie” prowadzoną przez doktora Kardasza. Później nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Po 3 miesiącach stosowania produktów mamy zdrowe dziecko, wszystkie objawy zniknęły! Polecam DuoLife i BorelissPro wszystkim alergikom.'

Słonecznego dnia :)

--

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

190778 p-kwiatkowski Mężczyzna, 32 lata, Poznań
~arielkaa234

~arielkaa234

też mam niestety alergię na pyłki traw,teraz to jest masakra, ciężko bez leków tak wyjeć bo zaraz kicham, oczy mi łzawią, noszę ze soba hitaxę fast bo mozna wziąć w każdej chwili, dlatego nie biorę na zapas tylko jak już mocniej mnie pryzciśnie

akuszerka

akuszerka

Nie ma takiej choroby jak alergia. Zawsze są to braki naturalnego żelaza z czerwonego mięsa. Trzeba jadać bardzo dużo mięsa z warzywami na smalcu i znikną objawy.

186024 akuszerka Kobieta, 56 lat, Piaseczno
~mimmka

~mimmka

Z tego co się orientuję, to na alergię są teraz fajne leki do inhalacji. Nawet nie musisz brać tego codziennie, tylko w czasie ataku kaszlu, szczególnie tego suchego. Ale wybierz się do lekarza i popytaj :)

~kacper92

~kacper92

Zgadzam się, lekarz przede wszystkim. Jak tak czytam fora o alergii, ludzie polecają sobie ‘cud środki’ a mało kto zwyczajnie poleci lekarza, co mnie bardzo dziwi bo przecież nikt tak naprawdę zwykle ni posiada wiedzy jak się z tego skutecznie wyleczyć. Ja, jak już miałem dość alergii bo zaczęła być już za bardzo uciążliwa od razu skonsultowałem się z odpowiednim specjalista, nie czekałem, nie wydawałem pieniędzy w błoto na nieskuteczne leki, itp. jeśli chcecie, mogę polecić lekarzy z centrummedyczne. com. Pl – są naprawdę w porządku, bardzo mi pomogli;

~martaa12

~martaa12

Nie ma co się próbować diagnozować przez internet. Lepiej pójść do lekarza lub skorzystać z takich badań zobacz. Przez zgadywanie co dolega można narobić sobie więcej szkody niż pożytku. Ze zdrowiem nie ma żartów ;)

~lideczka

~lideczka

Też się zgadzam, najlepiej iść do lekarza. Specjalisty i badań nie zastąpią żadne leki i porady internetowe. Ja mogę polecić swoją alergolog dr Ewę Berlińską ze Skin&Smile. Wiosna za pasem, więc będę bywać u pani doktor częściej.

~mayczak9522

~mayczak9522

To zależy, co konkretnie Ci dolega. Jeśli cierpisz na alergię oczu, proponowałbym zdecydować się na zakup preparatów, o których napisano pod adresem: http://dbamooczy.pl/alergia-oczu/ - są niezwykle skuteczne, a można stosować je przez cały sezon trwania alergii.