Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, że w wodzie są składniki mogące uczulać?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałem zapytać, czy jest szansa, że w wodzie Warszawskiej są składniki mogące uczulać? Mam alergię na konserwanty, histaminę itd co skutkuje atopowym zapaleniem skóry. Po przyjeździe do warszawy i piciu "kranówy" oraz herbaty czerwonej na owej wodzie cały czas mam zaognione ręce i twarz. A może to przez tę herbatę? Dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Przy dzisiejszym skażeniu wód pitnych warto pokusić się o zakup urządzenia działającego na zasadzie odwróconej osmozy. Odznacza się ona niezwykłą skutecznością i pochłania niemal całkowicie wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z bakteriami i wirusami.
Poniżej podaję kilka wypowiedzi:
"Gdy przeprowadziliśmy się 8 lat temu do Warszawy zacząłem mieć problemy z żołądkiem i nerkami. Nie wiedziałem i nie domyślałem się, że ich powodem była woda, bo przecież przynosiliśmy do domu wodę oligoceńską ze studni (tej z kranu nie dało się pić w ogóle, bo jest odpychająca). Dopiero w firmie, w której pracuję, odkryłem inny smak herbaty, bo u nas w biurze mamy do dyspozycji specjalne urządzenie z osmozą w środku. Gdy 3 lata temu, takie samo urządzenie zakupiliśmy do domu, moje problemy żołądkowe ustąpiły zupełnie."

- "Mnie i mojemu mężowi woda z urządzenia osmotycznego pomogła oczyścić nasze nerki, w których tworzyły się złogi piasku. Oprócz tego zatrzymał się proces tworzenia kamieni w moim woreczku żółciowym. U naszej wnuczki zniknęła całkowicie alergia skórna. I do tego jeszcze wygoda – mamy pod dostatkiem czystą i zdrową wodę w domu, którą możemy pić prosto z kranu, bez gotowania."

- "Pracuję w szpitalu na oddziale urologicznym i mam na co dzień do czynienia z pacjentami cierpiącymi na przeróżne dolegliwości układu moczowego. Ja sama miałam również kamicę nerkową, którą wyleczyłam dzięki piciu wody osmotycznej. Znam kilku pacjentów, którym podpowiedziałam ten sposób i pomogło im."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...