Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwe uczulenie w pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien bardzo bolący i piękący problem. Otóż pracuje w firmie produkującej sprzęt AGD. Gdy stoję na stanowisku gdzie muszę obudowę sprzętu AGD przykręcić i zmontować detale do środka moja ręka zanurza się w tej obudowie. Po 2-3 h pracy moje ręce wyglądają nie fajnie ale po 8.. jest tragedia. Moje ręce wyglądają jak poparzenie i takie wybrzuszenia... strasznie mnie to boli , czasami jest że dostaję wysokiej gorączki. Mam też styczność z substancjami oleistymi. Muszę wybrać się do alergologa po zaświadczenie o uczuleniu .. alee na co ? Czy alergolog będzie wstanie określić moje uczulenie ? Dodam że na innym stanowisku tego problemu niema. Tylko gdy moja ręka styka się blachą z której obudowa jest zrobiona ;c Kierownicto wie że mam takie i kilkakrotnie niewiem czy po złości czy nie dawali mnie na tamto stanowisku a ja po 8 h cierpiałam :( muszę mieć zaświadczenie aby mieć spokój. Ponieżej wstawiam zdjęcia mojej ręki . Dodam że uczulenie powstaje na prawej i lewej ręce od poniżej pachy do przedramienia i dłoni .

monthly_2016_07/uciazliwe-uczulenie-w-pracy_4051.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...