Skocz do zawartości
Forum

DZIWNE OBJAWY CHOROBY


Gość Sirv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe pytanko,od ponad 2 lat mam bardzo męczące objawy czerwone usta ktore mnie szczypią w około ust robią się niekiedy białe krostki i wygląda jak bym miał rozmazane usta,na ustach mam pełno bialych krostek jak by pod skorą do tego piecze mnie śluzówka nosa który jest w środku suchy lecz cały czas zapchany,najgorzej rano ,oczy także pieką jak bym miał piasek w oczach,czerwone brzegi powiek,migdały i gardło mnie swędza,w migdałąch dziwne białe kulki niekiedy jest to biała wydzielina,ma to specyficzny zapach ,i mam czerwone łuki podniebienne które swędzą .. czym to może być spowodowane ? byłem u alergologa/laryngologa/okulisty i leczenie nie przyniosło efektów.. Testy alergiczne nic nie wskazały brałem leki na alergie które też nic nie dały,zrobiłem wymaz z gardła wyszedł gronkowiec MSSA i Candidia leczyłem się szczepionką ISMIGEN która nic nie dała maść do nosa Bactroban nic nie dała , wizyta u kolejnego Laryngologa tym razem prywatnie leczyłem się antybiotykiem (Doxycyclinum) z antybiogramu na gronkowca + maść do nosa i antygrzybiczne tabletki na candidie ,nie widzę znacznej poprawy oprucz tego że gardło i uszy w środku mnie mniej swędzą i te białe kulki powoli znikają,byłem także u niejednego okulisty dostałem krople różnego rodzaju na alergie i na suche oko,lecz nic to nie daje...Robiłem badania na Chlamedie/Hiv/tarczyce/cukrzyce/morfologie krwi wszystko zdrowe..Często się pocę,moja skóra jest przewrażliwiona ciężko mi ubrać się ponieważ każde ubranie mnie gniecie i kłuje,mam też jakąś schize na częste mycie rąk bo czuje jak by były brudne.. niekiedy wysypka czerwona po kompieli,uczucie pieczenia skóry dłoni i brzucha ( może po lekach bo ten obiaw jest od 2 tygodni) mam suchą skórę na dloniach.. Objawy wskazują na dziwny rodzaj Nerwicy ? lecz brałem też leki i na nerwice ,uspokajające przeciw histaminowe.. wieczorem się czuje znacznie lepiej .. rano jestem rozdrażniony niewyspany i nie do życia .. Nie mam pomysłu gdzie mam iść się leczyć ,proszę o pomoc.. ponieważ od 3 lat badają mnie specjaliści i widzą objawy a nie umieją tego wyleczyć ... Proszę o jakąkolwiek radę ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...