Skocz do zawartości
Forum

czy to alergia?


Gość jagoggka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam załzawione oczy i męczy mnie wodnisty katar :( domyślam sie, że coś zaczęło pylić bo czasami na wiosnę pojawiają się u mnie takie objawy, jakie leki na alergię bez recepty nie będą powodowały senności?? Mam odpowiedzialną pracę i nie mogę w niej sobie pozolić na to żeby być średnio skoncentrowana a niestety po większości leków na alergię kiepsko się czuję.

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Większość leków przeciwhistaminowych w aptece w małej ilości tabletek ( 7 tab. lub 10 tab.) jest bez recepty. Leki nowszej generacji nie powodują senności.Zapytaj w aptece tam uzyskasz pomoc. Najlepiej brać sobie na noc 1 tabletkę. I nie musisz się martwić że będziesz senna. Można także pić wapno dla alergików w czasie zaostrzenia objawów. Warto także wybrać się do alergologa i zrobić sobie testy. Możliwe że oprócz alergii wziewnej masz także alergię pokarmową.Pozdrawiam i dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza

To raczej na pewno alergia, ja mam podobnie, katar sienny, łzawią mi oczy, najgorsze jeszcze przed nami bo zaczyna się pylenie traw a ja mam najmocniejsze objawy niestety wtedy, możesz isć do lekarza po coś na receptę, tylko dobranie leku tez nie jest takie łatwe, ja się dobrze czuje po hitaxie fast, nie chce mi się po niej spać, a po częsci leków to po prostu padałam.

Odnośnik do komentarza

no ja tez mam problem z alergia, teraz jest najwieksze pylenie traw i oczy mam jak jakis potwor.
@milii a po tej hitaxie fast to można normalnie funkcjonowac? duzo jezdze, bo pracuje jako przedstawiciel handlowy i musze byc czujny za kierownica. nie znosze jak musze dwa razy o czyms myslec, bo mnie leki zamulaja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...