Forum Alergia

alergia??

~Bartek631

~Bartek631

Witam. 4 dni temu na ciele pojawily mi sie czerwone krostki ktore zamieniaja sie w czerwone plamki. Nie swedza. Dotyczy to tylko brzucha oraz klatki piersiowej oraz plecow. Czyli tak jak cialo pokryte jest koszulka. Proszek nie byl zmieniany ale czy to moze byc z tego? Druga opcja owoce cytrusowe. Zjadlem sporo tego ale tydzien temum Trzecia opcja moze z duzej dawki magnezu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kamama

~kamama

To może byc alergia, synek ma czasami takie wysypki ale właśnie go nei swędzą, tylko u niego dochodi też wieczny katar, łzawiąze oczy a teraz jaak zaczęly drzea pylić to już w ogóle jest ciężko, na szczęście histaxa fast junior pomaga szybko i syn ma ją w pogotowiu, zresztą ostatnio musi brać codziennie, żeby jakoś funkcjonować​

~pyłek

~pyłek

Mam podobnie. Nie wiadomo skąd i dlaczego nagle wyskakują mi krostki. Tylko mnie to trochę swędzi. Naprawdę nic przyjemnego.

~ireqqq

~ireqqq

to może by uczulenie, czasami się coś pojawia od tak, warto sobie zrobić testy alergicze, teraz kilka rzeczy pyli i ja też to odczuwam ale po hitaxe fast jest ok, szybko i dugo działa i zawsze mam w pogotowiu

syvunia

syvunia

Jest wiele czynników które potrafią się ujawnić nagle. Nie zmieniałaś proszku do prania, ale może to cysty przypadek że krostki są akurat tam. Dla testu spróbuj przyjąć np. Allertec, jest bez recepty. Albo wapno, żeby złagodzić objawy alergii.

179705 syvunia Kobieta, 33 lata, Kalisz
~monika69

~monika69

@syvunia znam allertec i rzeczywiście poprawiło mi się po nim, ale nie proponowałabym komuś testowania leków. Mnie ten lek polecił lekarz - po wizycie i badaniu. Radzę najpierw wizytę, a potem lek.

~malgo87

~malgo87

@syvunia znam allertec i rzeczywiście poprawiło mi się po nim, ale nie proponowałabym komuś testowania leków. Mnie ten lek polecił lekarz - po wizycie i badaniu. Radzę najpierw wizytę, a potem lek

~Julian133

~Julian133

Najważniejsze to być dobrze zdiagnozowanych, przez odpowiedniego lekarza. Dobrze dobrany specjalista to podstawa skutecznego leczenia. Bardzo polecam spis alergologów na Odetchnij Spokojnie.