Skocz do zawartości
Forum

Pomocy


Gość wikita97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wikita97

Witajcie
Od kilkunastu tygodni mam kaszel nikt nie wie co mi jest nie mam zadnych zmian osluchowych ,boli mnie gardlo ,gdy mowie to niekiedy trace glos. Mialam EKG wyszla.bradykardia , bad krwi lekka anemia , spirometria bardzo zla.W dodatku lecze sie.na astme i odstawiłAm leki ,ale 10 dni temu bylam u pulmonologa to przepisal mi telfaxo singulair alvesco fostex nie pomaga kaszel ciraz bardziej sie nasila.Pulmonolog powiedzial ze jak nie przejdzie to da mi antybiotyk ale co to jest. W dodatku mam ataki dusznosci przy wysliku latwo się denerwuje i mecze bardzo szybko. Jutro ide do kardiologa bo stwierdzono szmery nad sercem i niedomykalność zastawki mitralnej. Co mi dolega ?

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Podstawowy błąd to odstawienie leków na astmę. Pylenie się zaczyna więc objawy będą się nasilać. Musisz systematycznie przyjmować leki przeciwastmatyczne. Po prostu zaczynasz się podduszać. Stanowi to zagrożenie dla twojego zdrowia i życia. Kaszel to odruch obronny organizmu. Wydzielina zatyka oskrzela i drogi oddechowe i tak broni się organizm. W czasie wizyty u kardiologa musisz powiedzieć o astmie i ewentualnie innych chorobach. Pomoże to w prawidłowej diagnozie i dobraniu odpowiednich leków. Pozdrawiam i dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...