Skocz do zawartości
Forum

swędzące,pojedyńcze,zaczerwienione,z plynem krostki u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem u corki od okolo 2 lat, corce pojawiaja sie co jakis czas male swedzace krostki, widaje mi sie ze maja plun w srodku, ale po wyskoczeniu odrazu robi sie czerwone dookola i corka mowi ze bardzo swedzi, krostki pojawiaja sie i na nogach, w zgieciach, moze to potowki nie wiem juz sama, ale potrafia sie pojawic nawet w poludnie . w lecie wyjechalismy do wloch i corka byla cala w krostkach, pewnie potowki to byly.
lekarz dala masc clotrimazonul co wogole nie wiem czy warto tym smarowac, ja zasypuje pudrem i mascia cynkowa, daje rezultat. corka co zime ma plamy na buzi od malutkiego jedni mowili ze to egzema inni ze to atopowe zapalenie skory. nie wiem czy to ma z tym zwiazek. prosze o rade na co to wyglada, moze ktos z wa takie ma?

monthly_2015_12/swedzace-pojedyncze-zaczerwienione-z-plynem-krostki-u-dziecka_3453.jpg

monthly_2015_12/swedzace-pojedyncze-zaczerwienione-z-plynem-krostki-u-dziecka_3454.jpg

monthly_2015_12/swedzace-pojedyncze-zaczerwienione-z-plynem-krostki-u-dziecka_3455.jpg

monthly_2015_12/swedzace-pojedyncze-zaczerwienione-z-plynem-krostki-u-dziecka_3456.jpg

monthly_2015_12/swedzace-pojedyncze-zaczerwienione-z-plynem-krostki-u-dziecka_3457.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...