Skocz do zawartości
Forum

polityka?


Gość unna

Rekomendowane odpowiedzi

1)Polska nie jest w ruinie.
argument: mamy kolorowe obrazki z dużych miast i ruchome schody na Dworcu Centralnym działają.

2)Taśmy prawdy są nieistotne
argument: dowody na nepotyzm, korupcje, lobbowanie i bark jakichkolwiek zasad na najwyższych szczeblach władzy i systemu kontroli naszego państwa nagrane zostały nielegalnie ( a to świnie)

3)PO zrobiła dla kraju i ludzi wiele dobrego
argument:wzrosły podatki i obciążenia dla małych firm, zagraniczne korporacje i przedsiębiorstwa sa prawie nieopodatkowane ( cóż takie życie)

4)elektorat PiS ślepo słucha Prezesa i nie myśli samodzielnie co do Smoleńska
argument: zupełnie naturalne jest oddanie śledztwa Rosjanom i nie uzyskanie do tej pory jakichkolwiek dowodów w postaci oryginalnego zapisu czarnych skrzynek. To ze samolot z Prezydentem na pokładzie jest terenem państwa polskiego, jak ambasada, nie ma tu najmniejszego znaczenia(taki drobiazg)

5)za rządów Po byliśmy szanowani i uznawani przez sąsiadów z UE i mieliśmy dobre stosunki z Rosją
argument:kolejna nitka gazociągu Rosja- Niemcy omija Polskę(ale już my musimy wykazać sie lojalnością wobec Unii np w sprawie uchodźców)

6)w ogóle Polska jest w rozkwicie gospodarczym
argument: praktycznie brak polskiego przemysłu i masowa emigracja zarobkowa(nawet do pobliskich Czech)

Odnośnik do komentarza

I to jest cała polityka PO. Opluć, ośmieszyć, przypisać czyjeś zasługi ale jak przychodzi co do czego to żadnych konkretów... żenujące :P.
Unna, czy mam Cię zwyzywać, zwymyślać czy jeszcze co innego żebyś w końcu zareagowała? Czy masz w ogóle jakieś podstawy krytykować PIS czy tak dla zasady ich tak opisujesz?
Ignorując wszystkie tego typu pytania tylko wystawiłaś się na dogłębną krytykę bo zachowujesz się jak polityk tej partii, dużo krytyki, zero konkretów.
Może wnioski są mylne ale wybacz, w ten sposób można postawić tylko jedną diagnozę i wiadomo że nie jest ona pozytywna...

Odnośnik do komentarza

Argumenty przedstawiłam wcześniej, nie muszę się powtarzać.
Pyskówki mnie nie bawią. Nie widzę u ciebie samodzielnego myślenia, tylko powtarzasz slogany propagandowe. Strasznie to jest dziecinne.
Nie jestem przedsiębiorcą, ani bogaczką.
Jestem emerytką i dobrze pamiętam, jak PIS za swych rządów zamroziło rewaloryzację emerytur. /można to sprawdzić w internecie/ A też obiecywali, że mi będzie lepiej.
Na szczęście PO przywróciło rewaloryzację , za co jestem im wdzięczna.
Powtarzam - widzę błędy, jakie popełniła PO i to trzeba zmienić.
Czekam, aż PIS wskaże te błędy, zaproponuje konkretne rozwiązania, które spowodują rozwój gospodarki.
Nie chcę wylewania błota, gówna. Jak ktoś popełnił przestępstwo, to od tego jest prokuratura i niech go ścigają z pełną mocą prawa.
I nie ma dla mnie znaczenia, z jakiej partii jest dany przestępca.

Odnośnik do komentarza

Wiesz unna w tym rzecz ze nie przedstawiłaś żadnych konkretnych argumentów tylko propagandową, przepraszam Cię ale bardzo zresztą wkur...cą papkę.
Bardzo jesteś uprzejma zezwalając na osądzanie przestępców bez względu na to skąd by sie nie wywodzili.
Weź tylko pod uwagę że niszczenie kraju poprzez lobbowanie na najwyższych szczeblach władzy, tzn zawieranie niekorzystnych dla kraju umów dla własnych korzyści, tworzenie mętnego "prawa" umożliwiającego prosperowanie wybranych przedsiębiorców "z układu" kosztem tych spoza i wspieranie obcego kapitału kosztem własnego to już sprawa nie dla będącej często na politycznym pasku prokuratury, ale raczej trybunał stanu.
I w normalnym, nie oszołomionym propagandą społeczeństwie- polityczny niebyt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...