Skocz do zawartości
Forum

Juno


Gość anitka7890

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agatka348
Ja mimo, że nie oglądałam do tej pory, mogę powiedzieć, że film zapowiada się niezwykle interesująco, słyszałam bardzo dużo pozytywnych opini na jego temat, właśnie na temat muzyki i gry aktorskiej Ellen Page (głównej bohaterki). Niedługo premiera, a wcześniej podobno jakieś pokazy przedpremierowe, więc może się wybiorę?
Odnośnik do komentarza
Gość agatka348
Za Twoją namową, wybrałam się do kina na jeden z pokazów przedpremierowych i co moge powiedzieć? Wyszłam bardzo zadowolona, dzieki za dobrą radę, i radzę innym skorzystać z rady pójścia do kina na ten film. Bo jest on naprawdę świetny :)
Odnośnik do komentarza
Gość Pani_Wiosna
Ja oglądałam w internecie. I choć moja mama w rozmowie oceniła go jako "demagogiczny" to ja uważam, że to naprawdę potrzebne u nas fajne, lekkie spojrzenie na młodzieńczą ciążę. I choć wybór Juno może się wydawać dziwny, ten temat jest u nas tak potwornie zaniedbany, że trzeba dać filmowi szansę. A poza tym jest naprawdę śmieszny, "nieamerykański", ze świetną główną aktorką i prześmieszną ciamajdowatą twarzą jej chłopaka. To trzeba zobaczyć :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...