Skocz do zawartości
Forum

Ślub Zamachowskiego i Moniki Richardson


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odbył się ślub Zamachowskiego z Moniką Richardson ... I szczerze jeśli miałam kiedyś do niej jakikolwiek szacunek to chyba właśnie go straciłam... Czy naprawdę nie można się rozwieść normalnie bez opluwania byłej żony? Czy trzeba wywlekać wszystkie brudy z poprzedniego małżeństwa? Czy da się po takim czymś zbudować szczęśliwy związek?

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą Zbyszek jest bardzo wyrozumiały dla Moniki, zrobiła z niego fajtłapę, którego nie było stać na rozwód, biedny tyle wycierpiał, pewnie został wielokrotnym tatą przez pomyłkę. Nie rozumiem co za bzdury ludzie są w stanie mówić, by dowartościować się kosztem innych i jakim systemem wartości się motywują chcąc zabłysnąć. Czy można zbudować szczęście z facetem, który wchodzi pod pantofel? Tak można wywnioskować. Jestem zdania, żeby nie mówić o eks osobom z którymi jest się obecnie, to taka zasada, której warto się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Gość Sha Sha

no własnie mnie to w tym wszystkim najbardziej dziwi, że Zamachowski ( bądź co bądź człowiek inteligentny) pozwala tak obrażać, mieszac z błotem matkę swoich dzieci i dzieci... I żadnej reakcji tak nie zachowuje się człowiek z klasą... A Pani Monika na tym związku tylko odgrzewa swoją podupadłą karierę

Odnośnik do komentarza
Gość Rudzik84

no własnie ja mam podobne odczucia. Kiedyś wydawała mi się taką fajną babka np w kocham ci Polsko była super. Uśmiechnięta, sympatyczna taka otwarta na ludzi a teraz.... szkoda mówić... możena się rozwieść, kupa osób to robi ale trzeba mieć klasę... a tu jej bardzo zabrakło

Odnośnik do komentarza

~Rudzik84
no własnie ja mam podobne odczucia. Kiedyś wydawała mi się taką fajną babka np w kocham ci Polsko była super. Uśmiechnięta, sympatyczna taka otwarta na ludzi a teraz.... szkoda mówić... możena się rozwieść, kupa osób to robi ale trzeba mieć klasę... a tu jej bardzo zabrakło

Dokładnie za dużo niepotrzebnego szumu narobili i po co im to było

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...