Skocz do zawartości
Forum

wolfik0223

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia wolfik0223

0

Reputacja

  1. wolfik0223

    Kulki waginalne

    Po pierwsze "Aczkolwiek" pisze się razem. Po drugie temat jest bez sensu, bo te rzeczone jakieś kulki nie kosztują dajmy na to 100 ooo PLN, aby należało dyskutować na forach przed ich zakupem. Chcesz spróbować, to sobie kupcie i już... No chyba, że pytasz, czy może być to substytutem Twojego penisa dla Twojej żony... :) Nie myl z suplementem :D Pozdrawiam.
  2. ~Atrakcccja I moim zdaniem ty jesteś na dużo lepszej pozycji, bo może nie jesteś atrakcyjna, ale łatwo będzie ci poznać, który mężczyzna to ten jedyny, naprawdę kochający prawdziwą miłością. Nie warto się przejmować, że nie masz teraz nikogo. Ja bym wolała już nie mieć nikogo niż być nieszczęśliwa w swoim małżeństwie. Kobieto... piszesz jakieś bzdety totalne, nic nie wnoszące do tego wątku... Jeśli wolisz "już nie mieć nikogo", to się rozwiedź, skoro nieszczęśliwa jesteś, a nie doradzaj, że lepiej być samotną... Jak Tobie się w małżeństwie nie udało, to co...? Inne nie powinny szukać sobie partnerów..? Bo skończą jak Ty..? PS: Jeśli rozwieść się nie możesz, bo, dajmy na to, to Twój mąż generuje całe wasze finansowe przychody.., to załóż sobie profil na np erodate... i cichaczem posuwaj się z kimś na boku, ale nigdy nie udzielaj RAD NA TAKIE WĄTKI.
  3. Dziewczyno... ogarnij się i uwierz w siebie... Ruda i piegowata.. no i zajebiście... widać obracasz się w jakimś zamkniętym, małym kręgu znajomych (debili). Ja jestem z Wrocławia i tak ja, jak i moi koledzy, kobiety rude i piegowate (co idzie w parze) uważamy za rodzynki... Przecież niektóre dziewczyny specjalnie farbują się na rudo... A piegi... Uważam, że są piękne... By nie być gołosłownym, duża firma TME z łodzi (zamawiam u nich podzespoły) tme.eu na okładkę swojego katalogu (ok 1600 stron i olbrzymi nakład) na rok 2013 wybrali zdjęcie właśnie piegowatej dziewczyny... bo piegi są ładne i bardzo podniecające facetów (nie mówimy o debilach z Twojego otoczenia)... Co do Twojego wzrostu - 160 cm dla kobiety to wcale nie jest jakoś źle... Ja mam 175, a moja była żona miała właśnie 160... i nigdy nie uważałem, że jest za niska... Reasumując, Twój problem tkwi albo w Tobie (totalnie niska samoocena - którą emanujesz na zewnątrz), albo obracasz się wyłącznie w skrajnie zaściankowym, hermetycznym i debilnym towarzystwie... Odezwij się jeśli chcesz... Bardzo chętnie pomogę pozbyć Ci się tych wyimaginowanych kompleksów. Robert.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...