Skocz do zawartości
Forum

Rusalka989

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Jarocin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Rusalka989

0

Reputacja

  1. Buuu, czyli co, nieladne wg ciebie?;-) mam i tak dlugie nogi wiec rzadko zakladam na obcasach..a fotka zrobiona w domowej atmosferze;-)
  2. No to uwaga! Nie boje sie krytyki i jestem odwazna, dolaczam zdjecie ze swoimi nogami;-) a watek przeciez o urokach kobiecego ciala, wiec te czesc swojego ciala pokazuje.
  3. Ładne! Acha, chodzi ci o cos takiego? Ten jest calkiem sexy, zgadzam sie.
  4. Hehe, Kurczak1999, a tobie to w glowie tylko rozneglizowane panny staja!;-) Aha, jak zgubie majteczki, a potem jeszcze gora od bikini gdzie odlynie to co....gola wyjde? czy moze za krzaczki sie schowam, w koncu jestem rusalka..;-p
  5. Dzięki, Achaa, bo akurat się też zastanawiam nad kupnem takiego jednoczęściowego, jest wygodny, bo lubię pływać a w bikini to często gubię majteczki..;-p Zobaczę na allegro, dzięki
  6. Kochana, a masz przyjaciolki, chlopaka? W twoim przypadku tak wazne (dla dziewczyny tym bardziej) miec kogos obok, wsparcie. Moze porozmawiaj z bratem? A jaka jest ta jego kobieta, moze nie taka zla? Trzymaj sie tam!
  7. Ja też lubie owlosionych, ale zeby nie na plecach, bo to jakos niechlujnie wyglada. A tak to bardzo lubie, kiedy ma wlasnie na klacie wlosy i taka "sciezke" od pepka do...wlasnie, do najwazniejszego;-)
  8. Heh, czyli co, juz taki jednoczesciowy stroj nie ma szans u facetow bo co, wszystko zakrywa??? Ale gusty...Chociaz nie wiem, nie jestem w sumie facetem;-)
  9. Wiesz, dobry jest ten środek czyli nie wrzątek, rzecz jasna, bo poparzy ścianki żołądka, ale i nie zimne.
  10. so...na, i jak, są jakieś poprawy? Odezwij się;-)
  11. Kurczak1999, rodzynki??ale przeciez to tycie tycie...nie no, ja tez nie mam zaduzo biustu,a le zawsze jednak do reki mozna tam cos wlozyc;-) ze tak powiem..Powiedz, czy cie takie plaskie laski podobaja serio?
  12. Oj, nieeee, nieladnie to wyglada, rzeczywiscie jak by to byl stanik nie na miare. Chociaz optycznie jakby powieksza piersi, nie? a co, Kurczak1999, myslisz, ze jest sexy? Dla mnie np. sexy jest pareo i gora bikini, np. jak to
  13. Ja mam morelki, ladna zreszta nazwa!;-) chociaz ciezko tak od razu powiedziec, ale watek mi sie podoba!
  14. Rusalka989

    Tablica wagin

    Wlasnie, pachnie! Czy ty lubisz "jej" zapach i czy w ogole pachnie? ja jeszcze sie zastanawiam nad wyborem...
  15. Rusalka989

    Tablica wagin

    Ok, odezwe sie po badaniu;-))) Ale zdecydowanie wole patrzec meskie atrybuty, niz na swoje, szczerze mowiac. Uwielbiam, kiedy sie mocno przytulam do mojego chlopaka i czuje cos twardego., och, rozkosz..;-))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...