Skocz do zawartości
Forum

misia190391

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia misia190391

0

Reputacja

  1. Labiotka dziekuje za odp.. teraz sie zastanawiam nad jedna sprawa..jak sie kapałam badałam swoja pochwe wsadziłam palca do srodka i poczułam taka kolke wieksza nigdy takiej wczesniej nie miałam..i wszystko mam takie jakby napuchniete lub wieksze..co to może oznaczać? że jednak mogło dojsc do zapłodnienia?
  2. Witam Jak w tytule potrzebuje pomocy..mój problem wyglada tak.. Otóż kochałam sie z moim narzeczonym 31,1 września doszło do wytrysku we mnie w te dwa dni..mam okres nie regularny. od tyg mam wzdety brzuch na dole,pobolewa mnie on i jajnik lewy.Do tego mam problemy z "kupką" a przedtem chodziłam 3 razy dziennie albo raz dziennie ale chodziłam codziennie a teraz wogule,spała bym całymi dniami..nie wiem czy to mogą być jakieś oznaki ciąży? bo na różnych forach czytałam że moga być wczesne objawy. Każda kobieta jest inna i inne objawy ma..zastanawiam sie czy mogę zrobić wczesniej test czy dopiero po 2 tyg? bo niestety nie dam rady zrobić bety:( okres mam mieć 19 bo tak miałam w tamtym mies..ale już nie mogę wytrzymać..poradzcie mi coś.. Pozdrawiam :)
  3. a test jak bym zrobiła po 6 dniach? bo wiem ze sa niektóre takie że wykaża juz ciąże ale nie jestem do tego jakoś przekonana..
  4. Wydaje sie nam ze jeszcze przed stosunkiem ale nie jesteśmy pewni na 100 %.. ale chyba jak juz zaczelismy sie kochać.. to test z krwi można zrobić za 8 dni? bo ja sie kochałam w poniedziałek.. tak wiem ze w prejekulacie moga byc plemniki..i własnie sie boje ze jednak może cos wyjsc bo jednak miałam ta sperme w okolicach pochwy i nie wiem czy to była sperma we mnie czy śluz..tak "wypływał "
  5. ale on twierdzi ze do srodka sie nic nie dostalo a ja znowo ze tak bo jak wstałam to "wylatywało" to ze mnie..kurcze to test moge dopiero najwczesciej zrobić za 2 tyg zeby mi cos wykazało?
  6. Witam. Mam mały problem. Otóż uprawiałam seks z chłopakiem z prezerwatywa ale pekla nam ale problem tkwi w tym ze jak dochodził to był w trakcie wyciagania penisa ale sam dokładnie nie wie czy cos dostało sie do środka..bo wszystko poleciało na mnie. ja mam okres niereguralny bo dostaje 2 razy w mies..nie wiem wiec kiedy mam dni płodne i nie płodne..:( jakie jest prawdopodobienstwo ciązy?
  7. Witam. Mam mały problem i dużo sie na tym zastanawiam..otóż 1.5 tyg temu kochałam sie z narzeconym najpierw raz nie doszedł we mnie a potem po kilku godz znowu sie kochaliśmy ale w tedy doszedł we mnie. okres miałam w maju 4 do 10 potem 31 maja do 3 czerwa i 5 czerwca do 8..nie wiem kiedy teraz dostane miesiaczkę..i nie wiem czy mogło dojsc do zapłodnienia..dodam iż strasznie bolą mnie sutki i sa wrażliwe na dotyk,jest mi wiecznie niedobrze i jestem wrażliwa..nie chce sobie nic wmawiac ani sie nakrecach..staramy sie z narzeczonym o dzidzie. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi... Pozdrawiam..
  8. Witam. Chciałam sie dowiedzieć co może oznaczać takie kłucie,ból pod żebrami? koło żeber? dodam iż możliwe że mogę być w ciąży ale nie jestem pewna w 100 %..jak za kłuje to az słabo mi sie robi.. dziękuje za wszelkie odpowiedzi
  9. Dziękuje bardzo Pani za odpowiedz:)
  10. kurcze ja nie wiem co to może oznaczać..ta tep sie utrzymuje cały czas..jeszcze ten sluz..taki grudkowaty czasmi,ma zapach i jest go dużoooo.. To ja mam wrażliwe sutki a brzuch mnie czasmi pobolewa..takie skurcze czasmi..
  11. Dziwczyny jak zregenerować płytki paznokci po tipsach domowym sposobem?
  12. własnie mierzyłam tep i wynosi ona 36,9 c. ale nie pokoi mnie śluz..jest go duzo,,z takimi grudkami gdzie nie gdzie ale nie zawsze,ma żółty kolor a po wyschnieciu bały i ma nie za fajny zapach..infekcja to raczej nie jest bo juz przeszłam raz i wtedy mnie bolało i swędziało..
  13. Temperature mierzę od początku tego tyg. Rano,w południe i wieczorem i wynosi ona 37,4 , 37,2 i nie spada...a miesiaczke mam mieć dopiero 10 maja.
  14. Kobietki powiedzcie Mi co może oznaczać podwyższona tep w pochwie..ja mam taka..popdłudniu 37,2 , wieczorem 37,4 , a rano 36,9.. I nie wiem co ona może oznaczać ? ciąże? czy coś innego?
  15. Dodam że okres miałam 10 kwietnia. i teperature w pochwie mam 37,2 c. nie wiem co to moze oznaczać..to jest normalna tep? chyba raczej juz podwyszona . o czym ona może swiadczyć?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...