Skocz do zawartości
Forum

misia123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    /////////////

Osiągnięcia misia123

0

Reputacja

  1. ~mmic wielkie dzięki podniosłeś mnie trochę na duchu :)
  2. nie wiem dlaczego nalega na rozmowę :( Myślałam ze są dla mnie mili aż do piątku byli mili :( Ostatnio znowu powtórka z gimnazjum :( dziewczyny mi dokuczają zaczęło sie od tego że na Religi ksiądz włączył nam karaoke i wywoływał po kolei do śpiewania kolęd na przymus i ocenę . A ja nie umiem śpiewać do tego byłam chora (miałam zachrypnięte gardo i strasznie :skrzeczałam" wszyscy się ze mnie śmiali :( Ale jakoś olałam to :) W ten czwartek poszliśmy na WF do klubu fitness na aerobik :( a ja bardzo nie lubię aerobiku bo nie umiem tańczyć :/ ( wiem antytalent ze mnie) Pani kazała nam się wszystkim przebrać i pójść tańczyć zgodnie z zaleceniami prowadzącej ćwiczenia . ( dzień wcześniej pytałam sie pani czym muszę koniecznie tańczyć ponieważ bardzo tego nie lubię i nie chcę sie kompromitować, ale ona powiedziała że muszę spróbować a jeżeli nie no to wtedy mogę usiąść ) Będąc w klubie fitness przebrane wszystkie dziewczyny weszłyśmy do sali fitness i pewna grupka dziewczyn podeszłą do mnie , Jedna z nich pani K. Zaczęła się ze mnie naśmiewać i pytać dlaczego nie chcę tańczyć powiedziałam dlatego że nie lubię i nie umiem , wtedy ona zaczęła się na głos śmiać i koleżanki automatycznie też . Śmiały się ze mnie że "pewnie tak samo tańczysz jak śpiewasz... HAHAHA ! A może wolisz śpiewać ? co ? zaśpiewaj nam coś ! " Wtedy chciałam jej wygarnąć co o niej myślę i pobić ją jestem od niej większa i bardziej wysportowana. zapytałam się jej czy zamierza mnie jeszcze dłużej obrażać ?! Zaśmiała się pod nosem. Wtedy ja wyszłam z tej sali i poszłam się przebrać , usiadłam ze znajomą która nie ćwiczyłą bo miała zwolnienie lekarskie siedziałyśmy tam około półtorej godziny . Gdy dziewczyny wyszły z sali fitness poszły się przebrać do szatni a ja szłam chwilkę za nimi by zabrać plecak wtedy usłyszałam jak mnie obgadują że nie umiem tańczyć śpiewać i w ogóle . Jestem bardzo zła nie mogę patrzeć na tą dziewczynę bo nie wytrzymuję i chcę ją pobić . Postanowiłam sobie że jeszcze raz takie coś zrobi to naprawdę obije jej tą koślawą gębę . Ostatnio nie panuję już nad sobą chcę być akceptowana ale koszmar z gim się powtarza i mam dość już tego wszystkiego :( Moja jedyna przyjaciółka która mnie wspierała olała mnie . Wiem że mam trudny charakter i nikomu nie ufam ale naprawdę się staram gdy coś powiem one zaraz obracają to w plotkę :/ mam dość nienawidzę ich myślałam że się zmieni wszystko gdy pójdę do LO ale jest to samo . ':(
  3. nie ma nikogo takiego jak ja :( czuje się bezsilna nie mam przyjacioł :( i z kim porozmawiać każdy po jakimś czasie mnie olewa :( ja nie wiem co robię źle :/ mam tego wszystkiego dość !! :(
  4. Hej . mam pewien problem otóż w gimnazjum byłam "ofiarą nietolerancji" nikt z klasy ze mną nie rozmawiał około półtorej roku było mi smutno źle i chciałam się zabić. ale znalazłam szczęście wyszłam z kłopotów i w ogóle. Bardzo się cieszyłam że od września idę do Liceum . Wszystko jest fajnie ludzie są dla mnie bardzo mili wręcz zbyt mili i ja nie potrafię się z nimi jakoś tak zintegrować mało mówię ale niektóre dziewczyny na mnie trochę naciskają że powinnam się włączyć w ich rozmowy :/ ale ja trochę nie wiem jak po prostu nie potrafię nie wiem dlaczego ;( wolę siedzieć sama i słuchać muzyki . Niektórzy zaczęli się na mnie dziwnie patrzeć zaczęli mnie nazywać "cichociemna" . rochę jest mi głupio :( W gimnazjum jak ktoś chciał coś ode mnie był przez chwilę dla mnie miły... by się przypodobać i spisać zadanie jakieś :/ Teraz ludzie są dla mnie mili zbyt mili i jest to dla mnie podejrzane od razu się zamykam , chciałabym od razu uciec gdzieś albo po prostu jestem podenerwowana . Nie wiem co robić. Ostatnio pokłóciłam się z moją jedyną przyjaciółką bo ona mnie zaczęła olewać jak wszyscy , nie ma dla mnie czasu i w ogóle :( od tego czasu nie mogę się jakoś pozbierać trafiło mnie to jakoś :( chodzę ciągle zołowana i zmęczona tym wszyskim mam już dość ;( nie mam z kim porozmawiać bo nie mam przyjaciół :( nie potrafię nawiązywać nowych znajomości a jak nawiąże to ludzie są do mnie bardzo zrażeni ze względu na to że nikomu nie ufam i nic nie mówię o sobie :/ Po prostu nie potrafię bo boję się że jak coś powiem komuś to będzie jak w gimnazjum zaraz jakieś głupie plotki pójdą na mój temat ;( Nie radzę sobie z tym a na dodatek pani pedagog coś się do mnie przyczepiła ;/ a ja nie nie chcę z nią rozmawiać ;/ Co ja mam zrobić ? ;(
  5. pogadaj z nim :) po prostu co się stało dlaczego i czy chciałby to zmienić ;)
  6. aha dzięki za odp :) znaczy nie ża ja nic nie jem miałam tylko jeden taki dzień bo chciało mi się zwracać ciągle ;x ale tylko jeden dzień ;) już prawie nic mi nie jest ale znów mam biegunkę ;(
  7. eh a i jeszcze miałam takie mdłości przez 1 dzień ;x a potem to tylko brzuch mnie bolał ;x i nic nie jadłam tylko wodę piłam
  8. Witam. Od paru dni dokładnie 4 czuję się strasznie boli mnie głowa mam podwyższoną temperaturę 37* , brzuch mnie boli . Ostatnio w bardzo upalny dzień dużo przebywałam na pełnym słońcu . Po powrocie do domu nic mi nie było ale w nocy czułam się strasznie , następnego dnia obudziłam się rozpalona z gorączką . Sądziłam że to od nadmiaru słońca i że dostałam udar słoneczny ale następnego dnia dostałam biegunki ;x I właśnie mam taki problem że nie wiem co mi jest :( Wzięłam Stoperan i mi pomógł aż za dobrze ;( mam teraz zatwardzenie ;( eh masakra ze mną ;x I właśnie biorę pod uwagę zatrucie też czymś... ostatnio zjadłam arbuza ale leżał parę dni w lodówce ;x i tak nie wiem ;( na gorączkę brałam ibuprom i pomagał ;( co mi właściwie jest ?
  9. hej :> test wyszedł negatywnie ! ! :) dziękuję za pomoc :* teraz już taka głupia nie będę ;)
  10. bo mnie tak bolą jajniki ;( i ja już nie wiem czy to ze stresu czy co :(
  11. bo mnie teraz tak jakoś brzuch boli ;x ale to pewnie od stresu test mogę zrobić dopiero 18 stego :S już nie mogę normalnie :X strasznie się boję :(
  12. wiesz ja tak zawsze mam ;x z jednego szamba wyjdę to w 2 wpadnę :( a mój partner to tylko we mnie wszedł na pare sekud... i tak ja już nie wiem ;( od zmysłów juz odchodzę ;( no ale macie racje to kara za moją głupotę :S
  13. dzięki . A Ty austeria weź się tak nie mądruj ! !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...