Skocz do zawartości
Forum

Kate020

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia Kate020

0

Reputacja

  1. Witam! ok 3 tyg temu zaczeło mnie bolec gardło, poszłam do lekarza, który przepisał mi Ospen, niestety przerwałam antybiotyki w chwili kiedy przestało mnie bolec gardło i doprowadziłam do ostrego zapalania migdałków nie mogłam jeść mówić, temp. 38 stopni poszłam natychmiast do lekarza przepisał mi zinnat 500 i uniben. Miałam go brac przez 5 dni i tak zrobiłam, dolegliwości ustapiły czułam wielka ulge. niestety po 3 dniach znowu zaczeło mnie bolec gardło migdały sie rozpulchniły i mam trudnosci z przełykaniem jedzenia, skad te nawroty? nie zbyt czesto chorowałam a teraz ciagle, dodam ze miesiac temu na podstawe podwyzszonego stezenia TSH i objawów zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy, przyjmuje Euthyrox 50, czy moze to miec jakis zwiazek z chora tarczyca? bardzo prosze o porade
  2. może lubi miec faceta jako psa na łańcuchu;D;D ale duzo zalezy od tego czy facet sobie na to pozwala, może po prostu trzeba z nia porozmawiac o tym, wytłumaczyc a jesli ona tego nie zrozumie to znaczy ze z nia jest cos nie tak...
  3. uważam że dziewczyna ma jakiś problem ze sobą i współczuje temu biedakowi który musi się z nią męczyć;) pozdrawiam! może zmądrzeje i ja zostawi;D;D
  4. witam! o czym mogą świadczyc moje wyniki : TSH 5,000 norma do 4,0)anty-TPO <0,7? norma (0-30)
  5. witam od ok miesiaca przyjmuje euthyrox 50, moje TSH to 6 natomiast antyTPO 0,8 mam okropne bóle i zawroty głowy, samopoczucie po lekach sie nie poprawia co może byc przyczyna? wiecej badan jak na razie nie miałam
  6. Witam! robiłam badania krwi TSH wyszło mi 5,000 norma to: ( Nadczynność <0,270 , Niedoczynność > 4,700 ) odchylenie jest nie wielkie jednak mam prawie wszystkie objawy niedoczynności czy mam się czym martwić? Proszę o radę
  7. WBC 11,34 (norma:4.0-10.0) HGB 10,9 ( norma 12.0 - 16.0) HCT 34,3 (norma 37,0 - 47,0 ) MCH 24,6 (norma 27,0 - 31,0) co moze byc przyczyna obnizonych wartosci? reszta w normie
  8. witam od ok 3 mies u mojej siostry wystepuje plowcina ma ona zabarwienie zielone, czasem zielono- żółte z domieszka krwi, co może być przyczyna? Plowcina najczęściej występuje w godzinach porannych
  9. Witam! od jakiegos czasu mam silny ból głowy pojawia sie w prawdzie tylko na kilka sekund ale jest bardzo silny i czesty, ból zlokalizowany jest po środku głowy, od kilku dni podczas pochylania się również ból występuje, urazów głowy nie miałam tzn jeden ale to ok 4 lata temu więc to na pewno nie może być przyczyną, zaczyna mnie to niepokoić, proszę o radę
  10. witam! od jakiegos czasu boli mnie dolna część żeber po lewej stronie w kierunku mostka, jest to ból przy dotyku, zaniepokoiło mnie to ponieważ nie doznałam żadnego urazu w to miejsce, dodatkowe dolegliwości wystepujące u mnie a nie koniecznie związane z wyżej wymienionym bólem to zaparcia, uczucie nie wypróżnienia sie do końca czasami ból nadbrzusza a czasami podbrzusza, co może być przyczyną jakie badania powinnam wykonać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...