Skocz do zawartości
Forum

justyna460

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Sosnowiec

Osiągnięcia justyna460

0

Reputacja

  1. Witam ,moja córka skoncczyla rok 27.11.2013 ,gdy placze zanosi sie z placzu robi sie sina wtedy musze ja wziąć na ręce szybko i dmuchnąć jej lekko w buzie żeby zaczela normalnie oddychać . Przechodzilam to juz z nią parę miesięcy temu i ustapilo lecz znowu wrócili . Z czego to sie dzieje ? Moze jakieś badania wykonać ? I najwazniejsze kiedy to minie ?
  2. Powinnam zacząć brać w poniedzialek nowy blister
  3. naraya . W poniedzialek i wtorek mialam wziąć i nie wzielam
  4. Pominelam 2 tabletki antykoncepcyjne z 2 opakowania ( powinnam wziąć pierwsza w poniedzialek o 20 : 30 ) . To wziąć tabletkę ze środy czy tz poniedzialku ? I jaka będzie skutecznosc
  5. mam pytanie co sadzicie o zwyklym spotkaniu z bylym chlopakiem ?
  6. Mam problem . 1.5 miesiaca wzielam slub z mezem , bo bylam z nim w ciazy ( urodzil nam sie martwy synek ) i po jakims czasie zaszlam w 2 ciaze i mamy coreczke . Zaczne moze od tego ze nam sie nie uklada , maz nie chce zajmowac sie dzieckiem bo twierdzi ze jest zmeczony bo on pracuje . Przed nim bylam z chlopakiem prawie rok ,bylo mi z nim powiedzmy ze dobrze , najgorsze jest to ze ciagle o nim mysle , chciala bym sie z nim spotkac ale nie moge bo wiem ze cos moglo by sie wydarzyc . Moj maz go nie nawidzi , bo kiedys przyjechal do mnie jak bylam z nim i chcial sie spotkac . Moj ten byly tez wzial slub ze wzgledu ze ma syna , nie wiem co robic , czy zadzwonic do niego ? umowic sie ? wiem ze raz jak sie spotkamy to nie skonczy sie na tym . A nie chce odbierac corce taty . mysle ciagle o nim ... czasami wygdaje mi sie ze nie kocham swojego meza tylko jego .prosze o pomoc !!! z mezem to mi sie nawet wspolzyc nie chce juz ...
  7. jaki wymiar najlepszy rogala do karmienia bo sa i male , srednie i duze . prosze o szybka odpowiedz
  8. mam pytanie czy karmiac 3 miesieczne dziecko piersia moge chodzic na solarium ? Prosze o odpowiedz
  9. Witam , mam pytanie moja corka ( 7 tyg ) nie robi kupki od 2 dni . karmie ja piersia . czy to jest normalne bo sa rozne opinie . Wczesniej to po kazdym karmieniu praktycznie robila . Prosze o pomoc .
  10. witam , mam pytanie ile razy mozna podgrzewac to samo mleko matki w podgrzewaczu , 2 razy ?
  11. Witam , mam pytanie jaki jest najlepszy krem dla noworodka w zime zeby wyjsc na dwor ? dziecko ma miesiac .
  12. dziekuje bardzo , jest moim oczkiem w glowie , lecz czesto mysle o synku :( mowie maji ze ma braciszka ale same sie lzy cisna do oczu nawet teraz jak tu pisze : (
  13. witam od 3 dni czuje zgrunnnienie w prawym cycku , niestety nawet goracy prysznic nie jest mi w stanie pomoc , boje sie zeby sie nic nie stalo ... poradzcie co robic .
  14. po dlugim oczekiwaniu na swiat przyszla nasza Maja (27.11.2012 godz 8.00 ) ciezko jest troche jak sie patrzy na nia to lzy same cisna sie do oczu bo wtedy myslisz jak to bylo by gdyby byl z nami Filipek : ((
×
×
  • Dodaj nową pozycję...